Keyifli Oyunlar ile Zamanın Nasıl Geçtiğini Unutacaksınız

0

Oyunlara her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Zamanı daha eğlenceli geçirmenizi sağlayacak keyifli oyunlar ile stresten uzaklaşıp dertleri unutabilirsiniz.

Keyifli oyunların ortak özelliği bizi başka diyarlara götürmesi. Amerika’da uzun yol yapmak herkesin harcı değil.

American Truck Simulator

Daha önce hiç tır kullandınız mı? Bu heybetli ve güçlü makinelere oturduğunuzda kendinizi adeta bir uzay gemisinde hissedeceksiniz. Amerika’nın bakir coğrafyalarında efsane tır markalarıyla nakliye işlemi yaparken kat edeceğiniz uzun yol size terapi gibi gelecek. Öğrenmesi ve içine girmesi zor olmayan bir simülatör olarak karşımıza çıkan bu oyunda dilerseniz kendi kamyonunuzu satın alıp olayın işletme tarafına da eğilebiliyorsunuz. Deneyimi daha gerçekçi kılmak adına bu adresten direksiyon seti de satın alabilirsiniz.

keyifli oyunlar

Red Dead Redemption 2

Vahşi batının acımasız dünyasında dakikalar saatlere saatler günlere dönüşecek ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Hikaye anlatımı olarak ağır tempoda başlayan ve ritmini bulması için zamana ihtiyaç duyan oyunda kovboylar deyim yerindeyse sanayi devrimi karşısında son dönemlerini yaşıyor. Bu da ilginç, eşi olmayan bir atmosfer sağlıyor. Yan hikayeler unutulmaz karakterler ve çatışmalar eşliğinde kendinizi bir Western film yıldızı olarak hissedeceksiniz. Oyunu indirimli fiyatı 349 liraya bu adresten alabilir ve özellikle Xbox One X’de 4K ve HDR keyfini çıkarabilirsiniz.

Digital Combat Simulator (DCS)

Yeni nesil gelişmiş bir simülatör olan DCS’nin baz kurulumu ücretsiz yapılıyor ve üç uçak kullanabiliyorsunuz. Oldukça gerçekçi bir oyun olduğu için kendinizi geliştirmeniz, kontrolleri öğrenmeniz zaman alıyor. Daha sonra beğenilerinize göre jet veya İkinci Dünya Savaşı gibi ek paketler satın alıyorsunuz. Oyunu indirmek için sizi bu adrese yönlendiriyoruz. Bir de bu tarz uçuş oyunlarında joystick’in ne kadar önemli olduğunu vurgulamak istiyoruz. Bunun için 319 liraya bu adresten satın alabileceğiniz Logitech Extreme 3D Pro harika bir başlangıç seçeneği. Daha fazla vakit kaybetmeden içinizdeki Top Gun ruhunu ortaya çıkarın.

keyifli zamanlar
Mario’yu iki kişi oynamadıysanız çok şey kaçırıyorsunuz

New Super Mario Bros U Deluxe

Son olarak biraz ihmal edildiğiniz düşündüğümüz bir Nintendo Switch klasiği ile yazımızı sonlandıralım. Bir önceki nesilden gelen iki boyutlu bu oyunun en büyük artısı dört kişinin aynı anda oynamasını desteklemesi. Oyun içinde birbirinizi zıplatıp zor yerlere ulaşabildiğiniz gibi birbirinize çarparak sorun da yaşabilirsiniz. Bu nedenle kolaydan zora doğru ilerleyen Mario bölümleri arasında partnerinizle uyumunuz çok önemli. Mario’nun en iyi iki boyutlu oyunlarından biri olan bu klasiği ev halkı ile deneyimlemeyi unutmayın. Oyunu 499 liraya bu adresten temin edebilirsiniz. Hepinize keyifli oyunlar…

 

Cevap bırakın