Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Satın Alma RehberiKendi dondurmanızı evde kendiniz yapın!

  Kendi dondurmanızı evde kendiniz yapın!

  dondurma

  Dondurmayı kim sevmez ki? Yazın şu sıcak günlerinde en çok tükettiğimiz gıdaların başında dondurma geliyor. Markaların birbirinden lezzetli dondurma çeşitleri aklımızı çeliyor ve neredeyse her gün dondurma yemeden yapamıyoruz. Yaz aylarının en sevilen tatlılarından olan dondurma, sağlığımız için de oldukça faydalı. Besin içeriği ve kalori değeri açısından oldukça faydalı olduğu için sağlıklı tatlıların başında yer alır. %30 oranında süt içeren dondurma, sütün içinde laktoferrin adlı proteini içerdiği için bağışıklık sisteminin çalışmasında ve güçlenmede önemli rol oynar. Kalsiyum açısından da oldukça zengin olan dondurma çocukların günlük kalsiyum ihtiyaçlarının %10’unu karşılıyor.

  Gıda güvenliğinin ve hijyenin son derece önem kazandığı bu dönemde siz de evinizde kendi dondurmanızı yapmak ister misiniz? Bu ay sizler için beğendiğim dondurma makinelerini yakın markaja aldım. İşte evinizde lezzetli dondurmalar yapmanızı sağlayacak, kendi küçük, maharetleri büyük dondurma makineleri….
  breville-bci600-dondurma-makinesi
  Her mevsim dondurma yiyebilirsiniz!

  Breville Dondurma Makinesi BCI 600: Çeşit olarak çok fazla alternatife sahip olan dondurmanın sofralarımızda yeri ayrı olmakla beraber hijyenik olması da bir o kadar önemli bir konu. Uzmanlar, özellikle de açık dondurma satın alırken belli başlı güvenilir yerler dışında alış veriş yapılmamasını tavsiye ediyor. Gerçek bir dondurma-severseniz bu sıkıntılardan kurtulmanın en kolay yolu kaliteli ve kullanımı kolay bir dondurma makinesi satın almak olacaktır. Tam bu noktada Breville’in dondurma makinesi imdadınıza yetişiyor ve istediğiniz kıvamda ve istediğiniz çeşit dondurmayı evde yapmanıza olanak sağlıyor.
  Breville’in bu şirin tasarımlı, son teknoloji çok yönlü dondurma makinesi 1 litre kâse kapasitesine sahip, 4 ayrı dondurma hazırlama seçeneği ayarı ile geniş ailelere ve kalabalık misafirlerinize birbirinden lezzetli alternatifler sunabilir. Tatlınızı yaparken istediğiniz kıvamı elde ettiğinizde, dondurmayı ekstradan soğutmanıza gerek kalmaz. Soğuk tutma özelliği ile tatlınızın erimesini engeller. Üstün teknolojisi sayesinde sizlere Sorbet (şerbet), Frozen (donmuş yoğurt), Gelato (İtalyan dondurması) ve Ice cream (dondurma) özellikleriyle size dört farklı yiyecek hazırlama keyfini sunar. Son derece sağlıklı ve lezzetli bu dondurmalarla kendinizi ödüllendirebilir, hem de sevdiklerinize dondurma ziyafeti yaşatabilirsiniz. Dilerseniz evde kendi özgün tariflerinizi geliştirebilir, organik meyve ve gıdalarla yeni lezzetler ortaya çıkarabilirsiniz.

  delonghi-estraz-Gelato

  Lezzetli ve sağlıklı dondurmayı kendi evinizde yapın!

  De’Longhi II Gelataio ICK5000 dondurma makinesi : … Yazın en tatlı, en güzel keyfi dondurmalarınızı, De’Longhi II Gelataio ICK5000 dondurma makinesi ile artık kendiniz lezzetli ve sağlıklı dondurmalar yapabiliyorsunuz. Özel tasarımlı ürünleri ile dikkatleri çeken ve farklı ürünleri ile her mutfağa uyum sağlayan De’Longhi’nin II Gelataio dondurma makinesi ile doğal ve taze malzemeleri kullanarak, istediğiniz an, gerçek bir İtalyan dondurma lezzetine kavuşabiliyorsunuz.

  Gerek evinizde misafirlerinize, De’Longhi II Gelataio dondurma makinesiyle yapacağınız harika dondurmalar ile serinletebilir ya da cafe/restaurant sahibiyseniz, müşterilerinize kendi doğal ve lezzetli dondurmalar sunabilirsiniz… Yöresel lezzetlerle de dondurmalarınızı çeşitlendirmek mümkün. Hatta bugünlerde dağ çilekli, böğürtlenli dondurmalar bile yapabilirsiniz.

  Kolayca sağlıklı dondurmalar yapmanız için tasarlanan De’Longhi II Gelataio, ICK5000 1,2 lt. kapasiteye sahip… ICK5000 ile 700 gr.’a kadar 3 farklı dondurma yapabiliyorsunuz. Çıkarılabilir paslanmaz çelik kaseye sahip II Gelataio dondurma makinesini parçalara ayırıp, kolayca temizleyebilirsiniz. Ayrıca içecekleri anında soğutmak ya da buz saklamak için de makinenizi kullanabilirsiniz. Ünlü şeflerin de tercihi olan dondurma makinesi ile yılın her mevsimi canınız dondurma çektiğinde kendi mutfağınızda istediğiniz malzemelerle dodurmanızı yapabilirsiniz.
  Serin ve unutulmayacak bir yaz geçirmeniz dileğiyle…

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN