KEF LS50 Wireless II ve LS50 Meta duyuruldu

0

Dünyanın en önemli 5 hoparlör üreticisinden biri olan KEF, efsane hoparlörü LS50’nin geliştirilmiş iki yeni versiyonu ile karşımızda.

Sadece müziğe odaklanılmasına olanak sunan ve gerçeğe en yakın müzik keyfini yaşamanızı sağlayan, kompakt dizaynlı kablosuz LS50 Wireless II ve muhteşem tasarımın arkasında bir hoparlörden çok daha fazlasını sunan LS50 Meta; müzik tutkunlarını eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor.

1961’de sadece akustik kalitede ürünler geliştirmek amacıyla kurulan İngiltere merkezli Kent Engineering & Foundry (KEF), 50 yılı aşkın süredir dünyanın her yerindeki gerçek müzik tutkunları için yüksek performanslı ürünler tasarlamaya devam ediyor. LS50 Wireless II ve LS50 Meta müzik tutkunlarını eşsiz bir yolculuğa çıkarken; MAT teknolojisi ile yenilenen 12. Jenerasyon Uni-Q sürücülerinin arkasında oluşan istenmeyen sesin %99’unu emerek, bozulmaları ortadan kaldırıyor ve daha saf, daha doğal, gerçeğe en yakın sese ulaşmanızı sağlıyor. İki hoparlörde de öne çıkan tasarım, kusursuz ses ile mükemmel uyumla bir araya geliyor.

Yepyeni bir kablosuz müzik deneyimi: LS50 Wireless II

Sesi en doğal haliyle sunan ve detayları yakalayabilen hoparlörler tasarlayan kaliteli İngiliz KEF, LS50 Wireless’ın elde ettiği başarının ardından; yenilenen LS50 Wireless II ile tecrübe ve müzik tutkusunu bir araya getiriyor. Geliştirilen teknik özellikleriyle dikkat çeken model, geliştirilmiş akustik yapısı, daha iyi bağlantı ve kullanılabilirlik ile her açıdan LS50 Wireless’ın ilerisinde.

Cevap bırakın