Kavisli ekranlı oyun bilgisayarı Acer Predator 21 X tanıtıldı

0

predator_21_x_04

Acer, dünyanın kavisli ekranlı ilk oyun bilgisayarı Predator 21 X’i CES 2017 kapsamında tanıttı. Model, üstün donanım özellikleri ve çarpıcı tasarımı ile yılın en önemli teknoloji fuarlarından biri olan CES’e damgasını vuranlar arasında yer aldı.

Kavisli ekranlı model, bu alanda bir ilk. 21 inç ekranda 2560 x 1440 piksel çözünürlük değeri sunuyor ve 120 Hz yenileme hızıyla üstün performans vaat ediyor. Üründe 7. Nesil Intel Core i7 işlemciler, Nvidia GeForce GTX 1080 grafikler ve 1 TB HDD ve 64GB DDR4-2400 RAM öne çıkan donanım özellikleri arasında yer alıyor. 5 sistem fanı (3 ultra ince AeroBlade metal fan dahil olmak üzere) ve 9 ısı borusu içeren gelişmiş bir soğutma mimarisine sahip olan Acer modeli, bu sayede uzun süreli oyun oturumları için ideal.

predator_21_x_05

Kullanıcıların bilgisayarın bakım paneline bir tasarım, bayrak ve lazerle işlenen bir isim eklemelerine olanak tanıyan modelin programlanabilir tam boy mekanik klavyesi, 4 adet hoparlör ve 2 subwoofer’ı da çarpıcı teknolojik detayları arasında yer alıyor.

Yüksek segmentli donanım özelliklerinin yanı sıra gerek kişiselleştirme, gerekse yazılım tarafında ilginç örnekler sergileyen Acer Predator 21 X’in şubat 2017 itibarıyla satışa sunulacağı belirtiliyor. Satışların ABD’de başlayacağı, Avrupa pazarı için ise yılın son döneminin planlandığı ifade edildi.

CES 2017’ye dair öne çıkanları aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın