Katlanabilir iPhone için çalışmalar başlamış olabilir!

0

Katlanabilir telefonlar artık neredeyse her markanın üzerine odaklandığı bir alan haline geldi. Özellikle Samsung’un bu alanda öncülük yaptığı düşünülürse, Apple tarafından atağın gelmesi kaçınılmazdı. Bir süredir Apple’ın katlanabilir telefonlar üzerinde çalıştığı söyleniyordu ancak somut bir detay bulunmuyordu. Yeni yapılan bir paylaşımla ortaya çıktığı kadarıyla Apple katlanabilir telefon üzerinde ciddi ciddi çalışıyor.

Apple katlanabilir telefon ile karşımıza çıkabilir

Şu an için tamamen iddia olan ancak ilerleyen süreçte belki de somut kanıtlar ile karşımıza çıkabilecek bu katlanabilir ekranlı telefon gerçekten çok dikkat çekebilir. Çin’de yer alan United Daily News adlı platform, Apple’ın Foxconn’dan ekranı tedarik edeceği ve bu ekranan da katlanabilir iPhone’un ekranı olacağını iddia ediyor.

Temsili görseldir, gerçek değildir.

Daha önceki raporlar katlanabilir ekranlı iPhone için daha yıllarca beklenmesi gerektiğini söylüyordu. İşte bunun aksine, United Daily News, Apple’ın ilk katlanabilir iPhone modeli için tarihi Eylül 2022 veya ilerleyen birkaç ay içinde piyasaya sürüleceğini söylüyor. Elbette bu yalnızca bir iddia ve elimizde tasarımla ilgili bir detay henüz bulunmuyor. Eğer bu iddia gerçekse ilerleyen dönemde karşımıza Apple’ın katlanabilir telefonu için daha fazla bilgi çıkabilir.

Cevap bırakın