Katlanabilir ekranlı Samsung Galaxy F iddiaları

0

Samsung’un olası modeline ilişkin yeni bilgiler…

Samsung, şüphesiz teknoloji dünyasının en inovatif şirketlerinden biri. Geçtiğimiz yıllarda katlanabilen ekran konseptiyle heyecan uyandıran şirket, bu yönde bazı videolar dahi paylaşmıştı. Beklentiler Kore merkezli markanın yaklaşan süreçte bir ‘katlanabilir ekranlı’ model sunacağı yönünde. Ancak şu da bir gerçek ki henüz resmi bir bilgi yok.

Buna karşın kimi kaynaklardan elde edilen bilgi ve görüntüler, Samsung’un yaklaşan aylarda söz konusu forma sahip bir cihaz sunabileceğine dair güçlü işaretler sunuyor. İşte bu yöndeki son bilgiler arasına olası cihazın ismi de dahil oluyor.

Yeni bilgilere göre söz konusu katlanabilen ekranlı model, Samsung Galaxy F adıyla gelecek. Önceki yıllarda Galaxy X şeklinde bir model ismi beklentisi de gündeme gelmişti.

Daha sonra Galaxy Wing adıyla bir başka model ismi daha ortaya çıkmıştı. Ancak şirketin Galaxy F adıyla modelini kamuoyunun dikkatine sunabileceği iddia edildi.

7 ya da 8 inç ekrana sahip olacağı ve 6000 mAh ‘katlanabilir’ pille geleceği iddia edilen akıllı telefonun tıpkı bir cüzdan gibi katlanabileceği, dolayısıyla çok daha küçük boyutlarda taşınabileceği de söylentiler arasında.

Öte yandan Samsung Galaxy F fiyatı için de bazı sızıntılar ortaya çıkmış durumda, buna göre olası model 300-500 bin adet kadar yani sınırlı sayılarda üretilecek ve fiyatı da 1800 dolar civarında olacak.

Cevap bırakın