Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımKatlanabilir ekranlı ilk notebook Lenovo ThinkPad X1 Fold ile tanışın

  Katlanabilir ekranlı ilk notebook Lenovo ThinkPad X1 Fold ile tanışın

  Bir kitap gibi katlanabilen Lenovo ThinkPad X1 Fold, dünyada ilk kez yan yana iki ekranı aynı anda kullanım olanağı sağlıyor.

  Lenovo, teknolojiyi dönüştüren ilklere imza atmayı sürdürüyor. Dünyanın ilk katlanabilir ekranına sahip dizüstü bilgisayarı ThinkPad X1 Fold dünyada ilk kez yan yana iki ekranı aynı anda kesintisiz kullanım olanağı sunarak, teknoloji dünyasını yeniden şekillendiriyor.

  Kolayca katlanan ThinkPad X1 Fold, çevrimiçi göz atma, video aktarma ya da sunum izleme amacıyla ayrıca tablet gibi de kullanılabiliyor. Rahatlıkla taşınabilecek hafiflikteki ThinkPad X1 Fold aynı zamanda güçlü ve dayanıklı.

  Mühendislik harikası ThinkPad X1 Fold, Intel® Hybrid Teknolojisine sahip Intel® Core™ işlemcilerin sağladığı ve Intel’in Project Athena inovasyon programının mümkün kıldığı yeni bir bilişim teknolojisini tanımlayan devrim niteliğinde taşınabilirlik ve çok yönlülük özellikleri sunuyor.

  ThinkPad X Fold, kullanıcıya isterse bölünmüş ekran deneyimi isterse de kalem, klavye ya da parmakları kullanarak kesintisiz iki ekranla son teknoloji imkanı sağlıyor. 999 gram ağırlığı ile kolayca taşınabilecek hafiflikteki ürünü kullanıcı, dilerse bir ceketin cebine ya da küçük bir çantaya kolayca sığdırabiliyor. Tüm askeri MIL- STD- 810H standart testlerinden geçen ThinkPad, X1 Fold dayanıklılığı ile de öne çıkıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN