Kate Spade’in ikinci akıllı saati duyuruldu

0

Bir Fossil alt markası olan Kate Spade, tarihindeki ikinci, GPS, NFC ve nabız sensörüne sahip ilk akıllı saatini duyurdu. İşte detaylar…

İkonik moda markalarından Kate Spade’in Scallop Smartwatch 2 model adına sahip olan yepyeni akıllı saati, CES 2019’un fark yaratan yenilikleri arasındaydı. Wear OS işletim sistemi ile gelen model, günümüz modern akıllı saatlerinde sıklıkla görülen bir dizi özelliği de içeren şık bir füzyon vaat ederek dikkatleri üzerine çekti.

Cihazda marka adına bir ilk olan GPS, NFC ve nabız sensörleri bulunuyor. Ayrıca Google Assistant, Google Pay ve Google Fit’i de bünyesine barındıran akıllı saatin suya dayanıklılık özelliği de söz konusu. 300 mAh pil kapasitesi ile 2 güne varan şarj dayanıklılığı sunan modelde Qualcomm Snapdragon Wear 2100 işlemci, manyetik şarj desteği, Bluetooth, Android-iOS uyumluluğu diğer öne çıkanlar arasında yer alıyor.

Fiyatı da açıklandı

CES 2019 kapsamında lanse edilen modelin fiyatları da belli pazarlar için duyuruldu, buna göre akıllı saat, ABD pazarı için 295 dolardan başlıyor.

Öte yandan bir diğer dikkate değer akıllı saat de Michael Kors Sophie oldu. CES kapsamında sunulan modelde nabız sensörü, GPS ve NFC özellikleri mevcut. Son derece sofistike göründüğüne de şüphe yok.

Gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın