Kaspersky ve KRAKATAU’dan dijital izinize göre özelleştirilmiş koleksiyon

0

Bugün kendini ifade etme biçimimiz yalnızca giydiğimiz kıyafetlerle ve nasıl göründüğümüzle değil, aynı zamanda görüş ve inançlarımızı paylaşmak için yeni medyayı kullanarak çevrimiçi ne yaptığımızla da ilgili…

İnsanlar dijital kimliklerini nasıl yaratabilir ve benzersiz kişiliklerini çevrimiçi ortamda güvende tutarken kendilerini nasıl ifade edebilirler? Kaspersky ve uluslararası teknoloji yazılımı markası KRAKATAU, mahremiyet ve kendini ifade etme özgürlüğünün önemi hakkında farkındalık yaratmak için, sahibin dijital kimlik damgası olan Safe_expression koleksiyonu ile özelleştirilebilir bir giysi koleksiyonu yarattı.

İnternet ve çevrimiçi hizmetler bize görüşlerimizi paylaşmak ve dünyanın her yerinden insanlarla bağlantı kurmak için geniş fırsatlar sunuyor. Ancak kendimizi ifade edeceğimiz platformların güvenilir olduğundan emin olmamız gerekiyor. Bugün birey olmak, fikirleriniz konusunda cesur olmak anlamına geliyor ve kendimizi güvenle ifade etmek bazen göz ardı edilebiliyor. Kaspersky, insanların benzersiz verilerini korumaya kararlı bir kurum olarak insanların kendilerini güvenle ifade edebilmeleri için fırsat yaratmayı amaçlıyor.

KRAKATAU ile tasarlanan özel koleksiyon, sizi benzersiz kişiliğinizi ortaya koyan ve gizliliğinizi korumaya ne kadar hazır olduğunuzu ortaya çıkaran bir giysi yaratmaya davet ediyor. Giyim ürünleri, kişinin dijital izine dayanıyor. Çevrimiçi davranışınız ve gizlilik alışkanlıklarınız hakkında özel bir sohbet botunun soracağı birkaç soruyu yanıtlayarak, kendi benzersiz baskınızı alabiliyorsunuz. Baskı, kullanıcıların gizlilik kaygılarını analiz eden benzersiz algoritmalardan oluşturuluyor. Kişi mahremiyetiyle ne kadar çok ilgilenirse, baskı da o kadar karmaşık veya uyumlu oluyor.

Cevap bırakın