Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerGüvenlikKaspersky, aboneliğe dayalı hizmetlerin kolay takibi için yeni bir uygulama yayınladı

  Kaspersky, aboneliğe dayalı hizmetlerin kolay takibi için yeni bir uygulama yayınladı

  Kaspersky, kullanıcıların aboneliklerini takip etmelerine ve ödemelerini kontrol etmelerine yardımcı olacak bir mobil uygulama olan SubsCrab’ın Premium sürümünü yayınladı. SubsCrab, abonelikleri takip etme sürecinin tamamını kullanıcılar için şeffaf ve uygun maliyetli hale getiriyor. SubsCrab, iOS ve Android’de kullanılabilen, 4 binden fazla abonelik hizmeti ve 11 bin fiyat planı içeren çok platformlu bir uygulama.

  Abonelik modeli, dijital hizmetlerden para kazanmaya yönelik olarak son yıllarda popülerlik kazanan bir yöntem. ‘Subscription E-Commerce Global Market Report’ raporuna göre, aboneliğe dayalı küresel e-ticaret pazarı 2022’de 119,4 milyar ABD dolarından 2023’te 196,35 milyar ABD dolarına çıkarak %64,4’lük yıllık bileşik büyüme oranına (CAGR) ulaştı. Ayrıca Deloitte’un Dijital medya trendleri araştırması (Digital media trends survey), dünya nüfusunun %20’sinin her biri ayda 100 ABD dolarının üzerinde olan 10’dan fazla ücretli aboneliğe sahip olduğunu ortaya koydu.

  SubsCrab, şirketin yenilikçi iş ortaklıları ve ürünler geliştirmekten sorumlu iş bölümü olan Kaspersky Product Studio bünyesinde geliştirildi. SubsCrab, hem iOS hem de Android’de kullanılabiliyor. Uygulama, 4 binden fazla abonelik hizmeti ve 11 bin fiyat planı dahil olmak üzere geniş bir mevcut abonelik kataloğu içeriyor. Diğer abonelik takip uygulamalarının aksine, SubsCrab kullanıcıların ekleyebileceği abonelik sayısına herhangi bir sınırlama koymuyor.

  Uygulamanın Ücretsiz ve Premium sürümleri mevcut. Ücretsiz uygulama, kullanıcının tüm aktif abonelikleri görüntülemesine ve manuel olarak eklemesine olanak tanıyan temel bir abonelik izleyicisinin yanı sıra gelecekteki ücretlerin takvimini de içeriyor. Buna ek olarak, yaklaşan ücretler hakkında anlık bildirimlerin yanı sıra alternatif hizmetler ve ilgilenilen abonelikler hakkında faydalı bilgiler de sunuyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN