Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  OyunKasım ayının ücretsiz PlayStation Plus oyunları

  Kasım ayının ücretsiz PlayStation Plus oyunları

  ps-plus

  PlayStation, dünya genelinde bir fenomen adeta. Geçtiğimiz günlerde PlayStation 4 satış rakamlarına ilişkin duyuru da bunun en son göstergeleri arasında. Sony, 25 milyon üniteden fazla satış gerçekleştirildiğini resmi olarak açıklamıştı, söz konusu satış adedi rakamı, Xbox One’dan yaklaşık 10 milyon ünite daha fazla. Elbette PlayStation 3, PS Vita gibi diğer konsollar da ilgi görmeye devam ediyor ve tüm serinin kullanıcılarının daha kapsamlı oyun imkanları, ücretsiz/indirimli oyun, online gibi faktörler için tercih ettiklerin, ücretli bir sistem var: PlayStation Plus aboneliği…

  Her ayın sonunda PlayStation Plus aboneleri için Sony tarafından sonraki ayda yayınlanacak ücretsiz oyunlar açıklanıyor. Büyük bir merakla beklenen 2015 Kasım ayının ücretsiz oyunları da kısa süre önce belli oldu. Evet, hediyeler bu kez 2015 yılının geneline göre gerçekten de tatmin edici olabilir…

  [vsw id=”L-sUMmIY1AA” source=”youtube” width=”425″ height=”344″ autoplay=”no”]

  Ücretsiz oyunlardan ilki PlayStation 4 için The Walking Dead: Season 2. Popüler TV dizisinden ilham alan yapım, zombiler tarafından istila edilmiş bir dünyada hayatta kalma teması üzerinden şekilleniyor. Oyuncular, kendi kararları ile çok sayıda alternatif sonla The Walking Dead: Season 2’yi tamamlayabiliyorlar. Grafikleri ve ürpertici konusu ile dikkat çeken oyun, PlayStation Plus üyeleri tarafından ücretsiz olarak PS4 konsollarına indirilebilir.

  Kasım ayında PlayStation 4 için Magicka 2 de ücretsiz olarak geliyor. Aksiyon oyun, fantastik ve keyifli bir oyun deneyimi vaat ediyor.

  PlayStation Plus programı çerçevesinde PS3 ve PS Vita sahiplerine de sürprizler var. Önceki nesil konsol sahipleri için Mass Effect 2 ve Beyond Good & Evil bu ay ücretsiz. Keyifli oyunlar.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN