Kasım ayının en güçlü Android telefonları!

0

Her ay teknoloji devleri farklı segmentlerde ve özelliklerde akıllı telefonlarını kullanıcılarla buluşturuyor. Hâl böyle olunca da her ayın en güçlü telefonları da değişebiliyor. Kasım ayının en güçlü Android telefonları yayımlandı; Huawei’n yeni tanıtılan Mate 40 Pro’su liderliğini korudu. İşte listenin tamamı:

Kasım ayının en güçlü Android telefonları

Android telefonlar tarafında kasım ayının liderlerini paylaşan AnTuTu’ya göre listede büyük çoğunlukla Çin merkezli teknoloji şirketlerinin telefon modelleri bulunuyor. Ekim ayında olduğu gibi kasım ayının da liderlik koltuğunda Huawei Mate 40 Pro ve Mate 40 Pro Plus modelleri yerini alıyor. Kamera tarafında önemli fark atan Mate 40 Pro serisi, Kirin 9000 işlemcisi ile dikkatleri çekiyor.

Kasım ayının en güçlü Android telefonları
Huawei Mate 40 Pro

Listenin ilk iki modeli Huawei’den gelirken, üçüncü model ise Xiaomi tarafından geliyor. Üçüncü sırada Xiaomi Mi 10 Ultra modeli karşımıza çıkarken onu iQOO 5 takip ediyor. Vivo X50 Pro Plus, Redmi K30s, Asus ROG Phone 3 ve Oppo Find X2 Pro modelleri listenin geri kalan modelleri oluyor. Yeni tanıtılacak amiral gemisi telefonlarla listenin değişip değişmediğine aralık ayının sonunda bakacağız ancak Huawei’in şimdilik liderliğini koruyacağı tahmin ediliyor.

Cevap bırakın