Kasım ayının en beğenilen Android oyunları

Geçtiğimiz ayın en beğenilen Android oyunları

0

Bir ayı daha geride bıraktık, bu ay da Google Play’e birçok yeni oyun ekledi. Eski oyunların yeniden uyarlanması, beğenilen oyunların yeni sürümleri, yeni sürümler derken seçim yapılması gereken birçok oyun ortaya çıktı.  Bu yazımızda işinizi biraz daha kolaylaştırmak için geçtiğimiz kasım ayında kullanıcılar tarafından beğenilen çeşitli oyunları derledik.

NBA NOW

Listemizin ilk sırasında basketbolu seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun olan NBA NOW var. Oyunda en iyi oyunculardan oluşan bir kadro kurarak takımınızı şampiyon yapmaya ve gelmiş geçmiş en iyi basketbol koçu olmaya çalışıyorsunuz. Oynaması oldukça kolay olan oyunda dünyanın dört bir yanından insanlarla mücadele edebiliyorsunuz. Ayrıca oyun içinde NBA ligiyle ilgili çeşitli bilgileri de bulabiliyorsunuz.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gamevilusa.nbasuperstars.android.google.global.normal

nba

Bad North: Jotunn Editon

Sırada oldukça eğlenceli bir strateji oyunu olan Bad North: Jotunn Editon var. Ülkeniz bir saldırı altında ve kralınız işgalciler tarafından katledildi. Ülkenin başına geçerek işgalcilere karşı savaşma sırası size geldi. Ülkenizi acımasız Vikinglere karşı savunurken her türlü taktiği denemeniz gerekiyor. Başarısız olmamanız gereken bir savaşa giriyorsunuz.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.PlausibleConcept.BadNorthFull

bad-north

The Addams Family – Mystery Mansion

Addams Family’nin korkulu dünyasına girmeye hazır mısınız? Bu çılgın ailenin hayatına girerek oldukça eğlenceli vakit geçirmek mümkün. Addams ailesi için şimdiye kadarki en korkunç evi inşa edin. Oldukça etkileyici grafiklere sahip oyun güzel vakit geçirmek için biçilmiş kaftan.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.pixowl.addams

American Dad! Apocalypse Soon

Listemizin son sırasında çizgi filmden uyarlanan bir oyun var, American Dad! Apocalypse Soon. Uzaylılar Langley Falls’u işgal etmiştir ve dünyanın sonu gelmek üzeredir. Stan’ın ailesi uzaylılar tarafından tutsak alınmıştır. Stan, dünyayı uzaylılardan kurtarmak ve ailesine tekrar kavuşmak için işe koyulur. Stan’la birlikte yer altında bir üs kurun ve Roger’ın klonlarından oluşan bir ordu toplayıp uzaylılara karşı direnişe geçin. Bodrumda oluşturduğunuz sığınakta ihtiyacın olan değerli kaynakları toplarken klonları eğiterek mücadeleye hazırlan. RPG meraklısı oyunseverlerin beğeneceğini düşündüğümüz American Dad! Apocalypse Soon 7’den 70’e herkesin zevkle oynayabileceği eğlenceli bir oyun.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.my.ffs.simulator.americandad

american dad

Cevap bırakın