Kasım Ayına Damgasını Vuracak 5 Android Oyun

0

faYılın sonuna yaklaşırken mobil oyun dünyası gelişmeye devam ediyor. Android ekosistemine heyecan verici yepyeni oyunlar ekleniyor. Bu haftaki yazımızda kasım ayına damgasını vuracak maceralar ve zorluklarla dolu ücretli ve ücretsiz 5 Android oyun alternatifini sizler için derledik.

Ücretsiz Android Oyunlar

Kingdom Eighties

Kingdom Eighties, adından da anlaşılabileceği gibi oyuncuları neon ışıkları, sentetik müzik ve klasik atari oyunlarıyla dolu 80’li yıllara geri götüren nostalji dolu bir mobil Android oyun. Bu büyüleyici ve renkli RPG’de, retro tarzı oyun salonları, restoranlar ve mağazalarla tamamlanmış 80’ler temalı kendi eğlence parkınızı inşa etmek ve yönetmek için bir göreve çıkıyorsunuz.

Park sahibi olarak, ziyaretçileri çekmek ve eğlendirmek için parkınızı tasarlamanız ve özelleştirmeniz gerekiyor. Klasik bir atari salonu veya paten parkı gibi temel atraksiyonlar inşa ederek işe başlıyorsunuz. Oyunda ilerledikçe perili ev, hız treni ortaya çıkıyor. Hatta korsan gemisi gibi daha gelişmiş ve egzotik atraksiyonların kilidini açıyorsunuz.

Ancak parkınızı başarılı bir şekilde yönetmek sadece atraksiyonlar inşa etmekten ibaret değil. Kârlılığı sağlamak için personel işe almanız ve eğitmeniz, fiyatları belirlemeniz ve bütçenizi dengelemeniz de gerekiyor. Ve elbette, 80’ler temalı hiçbir park, dönemin ikonik hitlerini içeren bir soundtrack olmadan tamamlanmış sayılmayacaktır.

Oyun, büyüleyici piksel sanat grafiklerine ve 80’lerin ruhunu mükemmel bir şekilde yakalayan neşeli bir müziğe sahip. Bağımlılık yaratan oynanışı ve nostaljik cazibesiyle Kingdom Eighties, 80’lerde büyüyen veya o yılların kültürünü seven herkesin mutlaka oynaması gereken bir oyun.

Oyunu oynamak için yaklaşık 160 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Böylece oyun hakkında daha fazla bilgi için Google Play Store üzerinden Kingdom Eighties indir seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Slayaway Camp 2

Android tabanlı cihazlar için özel olarak tasarlanan korku temalı bir bulmaca oyunu. Slayaway Camp 2, ilk oyunun başarısını sürdürüyor. Kullanıcılar bu oyunla dehşet verici bulmacalarla korku filmlerinin dünyasına dalıyor. Oyunda Kuru Kafa Surat (Skullface) karakteriyle kurbanlarınızı bulup alt ediyorsunuz. Retro tarza ve Voxel grafiklere sahip oyun, klasik korku filmlerine saygı duruşunda bulunuyor. Zorlu bulmacalarıyla kullanıcıları oldukça zorluyor. Seviye atladıkça oyun giderek zorlaşıyor. Strateji geliştirmek, tuzaklardan kaçmak ve engelleri aşmak da o derece zorlaşıyor. Oyunun sezgisel dokunmatik kontrolleri sayesinde Kuru Kafa Surat’ı yönlendirmek oldukça kolay. Oyunda yeni katil kostümleri, korku dolu animasyonlar ve bonus seviyeler bulunuyor. Korku filmlerinden hoşlanıyorsanız oyunu denemekte fayda var.

Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Oyun hakkında daha fazla bilgi için Google Play Store üzerinden Slayaway Camp 2 indir seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Reverse: 1999

Oyuncular oyunda felaketle sonuçlanacak bir olayın meydana gelmesini önleyecek. Bunun için 1999 yılına geri gönderilen bir zaman yolcusu rolünü üstleniyor. Oyun, robotların ve insanların bir arada yaşadığı fütüristik bir şehirde geçiyor. Oyuncu, yaklaşan felaketin ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için şehirde gezinerek karakterlerle etkileşime girmeleri gerek. Aynı zamanda bulmacaları çözmeleri şart.

Oyuncu oyunda ilerledikçe, zekasını ve problem çözme becerilerini kullanarak üstesinden gelmesi gereken çeşitli engeller ve zorluklarla karşılaşıyor. Oyun, oyuncunun hataları düzeltmek veya olayların gidişatını değiştirmek için zamanı geri sarmasına olanak tanıyan benzersiz bir ters zaman mekaniği içeriyor.

Oyunun görselleri, 1999 dünyasına hayat veren ayrıntılı ortamlar ve karakter tasarımları ile şık, retro-fütüristik bir tarzda oluşturulmuş. Oyunun müzikleri, oyunun zaman yolculuğu ve gizem temalarını tamamlayan unutulmaz, atmosferik bir ortam sağlıyor.

Genel olarak, “Reverse:1999” oyuncuları yaratıcı düşünmeye ve bulmacaları çözmek ve geçmişin gizemlerini çözmeye odaklı. Bunun için gözlem ve çıkarım güçlerini kullanmaya zorlayan düşündürücü bir oyun olarak öne çıkıyor. Özgün zaman manipülasyonu mekanikleri ve sürükleyici atmosferiyle bilim kurgu ve bulmaca oyunlarını sevenler için unutulmaz bir Android oyun deneyimi sunuyor.

Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Ayrıca oyun hakkında daha fazla bilgi için Google Play Store üzerinden Reverse: 1999 indir seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Ücretli Android Oyunlar

Wizard of Legend

Wizard of Legend’da oyuncular antik kalıntıları keşfediyor, korkunç düşmanlarla savaşıyor. Ayruca gizli sırları ortaya çıkarmakla görevli güçlü bir büyücü rolünü üstleniyor. Oyun, büyülü eserler ve antik ilimlerle dolu mistik bir diyarda geçiyor. Hızlı, tempolu aksiyonu stratejik büyüler ve zengin karakterlerle birleştiriyor.

Oyunda ilerledikçe, goblin ordularından devasa canavarlara kadar çeşitli zorlu düşmanlar ile karşılaşıyorsunuz. Büyüler ve fiziksel saldırıların bir kombinasyonunu kullanmanız mümkün. Böylece altın, ganimet ve değerli deneyim puanları kazanmak için bu düşmanları yenmeniz gerekiyor.

Oyun, oyuncuların kendi sihirli yeteneklerini oluşturmalarına ve geliştirmelerine olanak tanıyor. Bu derin bir işçilik sisteminin yanı sıra, oyun boyunca yaptıkları seçimlere bağlı olarak birden fazla sona sahip dallanan bir hikaye içeriyor. Oyuncular, kendine özgü etkileri ve nitelikleri olan 20’den fazla farklı büyü ile oyun tarzlarını şekillendirebiliyor.

Oyunun görselleri, sihir ve mucize dünyasını hayata geçiren karmaşık ortamlar ve karakter tasarımları ile güzel, fantastik bir tarzda sunuluyor. Müzikler, oyunun macera ve kahramanlık temalarını tamamlayan epik, orkestral bir tarza sahip.

Genel olarak, “Wizard of Legend” oyuncuları tehlike ve gizem dolu düşmanca bir dünyada hayatta kalmalı. Bunun için stratejik düşünmeli ve sihirli yeteneklerini akıllıca kullanmak zorunda. Sürükleyici ve heyecan verici bir oyun olarak öne çıkması bu yüzden. İlgi çekici hikayesi, detaylı grafikleri ve oynanış zenginliğiyle “Wizard of Legend” hem aksiyon RPG hem de fantezi hayranları için benzersiz bir Android oyun deneyimi sunuyor.

Oyunu oynamak için yaklaşık 73 TL’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Android oyun hakkında daha fazla bilgi için Google Play Store üzerinden Wizard of Legend indir seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Dungeon Hunter 6

Popüler aksiyon RPG serisinin son bölümü Dungeon Hunter 6 nihayet Android cihazlara geldi. Oyun zengin hikayesi, güncellenmiş grafikleri ve bağımlılık yaratan oynanışıyla sürükleyici deneyim sunmayı vadediyor.

Dungeon Hunter 6’da dünyayı karanlıktan ve yıkımdan kurtarmak için destansı bir göreve çıkıyorsunuz. Oyun, şeytani güçlerin ülkeyi ele geçirdiği kıyamet sonrası bir çağda geçiyor. Savaşmak ve düzeni yeniden sağlamak sizin elinizde. Her biri benzersiz yeteneklere ve güçlere sahip çeşitli karakterler arasından seçim yapabiliyorsınuz. Ayrıca güçlü silahlar ve zırhlarla özelleştirebiliyorsunuz.

Oynanışı hızlı tempolu ve aksiyon dolu olan bir oyun. İlerlemek için iblis ve canavar ordularıyla savaşmanız, ganimet ve kaynak toplamanız ve bulmacaları çözmeniz gerekiyor. Oyun ayrıca geniş ortamları keşfetmenize ve gizli sırları ortaya çıkarmanıza olanak tanıyan açık bir dünya…

Dungeon Hunter 6’nın öne çıkan özelliklerinden biri de güncellenmiş grafikleri ve animasyonları. Oyun, ayrıntılı karakter modelleri, ortamlar ve özel efektlerle etkileyici görseller içeriyor. Böylece savaş animasyonları akıcı ve gerçekçi, bu da oyunun daha sürükleyici hissedilmesini sağlıyor.

Bir diğer heyecan verici özellik ise arkadaşlarınızla ekip kurmanız! Zorlu görevlerin ve savaşların üstesinden gelmek için çevrimiçi olarak diğer oyunculara katılmanız mümkün. Ayrıca diğer oyunculara karşı yeteneklerinizi test edebileceğiniz, sıralamalarda yükselebileceğiniz PvP arena savaşlarına da katılabiliyorsunuz.

Dungeon Hunter 6, yaptığınız seçimlere bağlı olarak birden fazla son içeren zengin bir hikaye sunuyor. Hem oyuna birden fazla kez oynayabileceğiniz hem de farklı sonuçları deneyimleyebileceğiniz bir tekrar oynanabilirlik katmanı ekliyor.

Genel olarak, Dungeon Hunter 6 aksiyon RPG türüne mükemmel bir ekleme. Hem serinin hayranları hem de yeni gelenler için heyecan verici bir deneyim sunuyor. Güncellenmiş grafikleri, bağımlılık yaratan oynanışı ve zengin hikayesiyle boş zamanlar için iyi bir seçenek.

Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz. Oyun hakkında daha fazla bilgi için Google Play Store üzerinden Dungeon Hunter 6 indir seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Cevap bırakın