Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelKarşınızda Windows 10 duvar kağıdı

  Karşınızda Windows 10 duvar kağıdı

  windows-10-duvar-kagidi

  Microsoft’un 29 Temmuz 2015 tarihinde final sürümü ile milyarlarca bilgisayar ile buluşacak işletim sistemi Windows 10 için merak edilen unsurlardan biri olan duvar kağıdı yayınlandı. Teknoloji şirketinin Windows 10 duvar kağıdı ile ilgili üretim sürecine ilişkin videosu eşliğinde kamuoyuyla paylaşılan görsel, yakın zaman sonra sıklıkla karşınıza çıkabilir.

  windows-10-duvar-kagidi

  Haberin devamında izleyebileceğiniz yayınlanan video ise Windows 10 duvar kağıdının hazırlanma sürecine ışık tutuyor. Oluşturulan bir fotoğraf stüdyosunda, Microsoft logosu şeklindeki panellerin ışıklandırılması ile oluşturulan çalışma, logonun herhangi bir yazılım beraberinde oluşturulmadığını da izleyenlere göstermiş oluyor.

  windows-10-duvar-kagidi

  Söz konusu logo ise oldukça modern bir görünüm sunuyor. Başlat Menüsü üzerine süzülen mavi ışıklar ve ekranın sağ kısmındaki Microsoft ikonu şeklindeki logo üç boyut hissinin de yoğun olarak yansıtarak adeta ekrandan çıkan bir pencere izlenimi uyandırıyor.

  windows-10-duvar-kagidi

  Microsoft adına son viraja girilmiş durumda. Şirketin 2014 yılında duyurduğu, ardından uzun bir beta süreci ile aslında isteyen kullanıcılar tarafından denenmeye açık hale getirdiği Windows 10, çeşitli geliştirme ve hata düzeltmeleri beraberinde tamamlanıyor. 29 Temmuz tarihinde yayınlanacak final sürümü ise teknoloji dünyası ve Windows kullanıcıları tarafından merakla bekleniyor.

  https://www.youtube.com/watch?v=hL8BBOwupcI

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN