Karne Hediyesi Olarak Teknolojik Ürün Seçenekleri

0

Acısıyla tatlısıyla bir eğitim yılını daha geride bırakıyoruz. Bu sene pandeminin gölgesinde açıla kapana devam eden bir akademik takvim yaşadık. Zaman zaman motivasyon düştü elbette. Fakat son anda aşı çalışmalarının da hızlanmasıyla yüz yüze eğitime döndük ve morallendik. Aslında psikolojik açıdan zor bir dönemi geride bırakan öğrenciler gerçekten de alkışı hak ettiler. Şimdi dijital ya da fiziksel olarak aldıkları karne için öğrencileri tebrik etmenin tam sırası. Sizler için hazırlamış olduğumuz listede öğrencilerin karne coşkusunu tamamlayacak farklı bütçelere uygun ürünleri bir araya getirmeye çalıştık. İşte başlıyoruz.

Karne
Karne hediye olarak heyecan verici bir elektrikli kaykay ile keşfe çıkın!

Karne heyecanı Giddy Hoverboard ile çıkar

Ayağımızı yerden kesecek bir hediye seçeneği ile başlayalım. Hoverboard ya da elektrikli kaykay olarak bilinen Giddy, dengeyi otomatik olarak sağladığı için kolay bir kullanıma sahip. Birkaç dakikada siz de kendi dengenizi bulup rahatlıkla kaymaya başlayabilirsiniz. 10 kilogram ağırlığına sahip ürün yaklaşık 4 saatte şarj oluyor. 120 kilograma kadar tek bir kişiyi taşıma kapasitesi olan Giddy, 9 km hız yapabiliyor. Renkli tasarımı sevenlerin kaçırmaması gereken bir ürün. Özellikle sahil şeridinde scooterlara ciddi bir alternatif olan ürünü 1899 liraya bu adresten satın alabilirsiniz. Yalnız bu tarz bir ürünü kullanırken kask takmayı unutmayın!

rampage
Oyuncu mouse’u ile hedefi 12’den vurun!

Rampage SMX-G39

Bana göre yazın en keyifli noktalarından biri bilgisayar oyunları için fazladan vaktimizin olması. Siz de bilgisayar oyunlarına meraklıysanız Rampage ile attığınızı vurabilirsiniz! İddialı konuşuyoruz çünkü ürün 7200dpi hassasiyete sahip. Mouse’un başarılı bir ergonomisi var. Mouse’u kavradıktan sonra elinizin altında 8 adet ekstra tuşa erişeceksiniz. Bu tuşları oyundaki ihtiyaçlarınıza göre programlayabilirsiniz. 1.8 metre kabloya sahip SMX-G39 özellikle kablosuz mouse’lardaki gecikmelere kıyasla çok iyi bir performans sergiliyor. Son yıllarda oyuncuların beğendiği RGB aydınlatma özelliğinin de SMX-G39 ile geldiğini belirtelim. Dinamik veya sabit milyonlarca renk arasından keyfinize göre seçim yapabilirsiniz. 159 lira fiyat etiketi olan ürünü incelemek ve satın almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

logitech
Kulaklık ile bilgisayarınızda 7.1 ses çıkışı alabilirsiniz

Logitech G G432 7.1 Surround Ses Oyuncu Kulaklığı

Özellikle oyunlarda sağdan soldan, önden ve arkadan ses almayı seviyorsanız Logitech G G432 tam size göre. Ürünün 7.1 ses desteği sunması en büyük artısı. Yalnız bu özellikten yararlanmak için ürünü USB ile kullanmanız gerekiyor. Çünkü G G432’nin aslında dahili bir ses kartı var. Bu da özellikle bilgisayar kasalarında fan sesi gibi gürültülerin önünü kesen bir artı özellik. G G432, 3.5 jak denilen klasik kulaklık girişine de sahip. Bu şekilde PlayStation’dan Nintendo Switch’e her türlü bağlantı yapabilirsiniz. Ancak bu şekilde 7.1 özelliğini kullanamayacağınızı unutmayın. RGB aydınlatması bulunmayan kulaklık sade tasarımıyla öne çıkıyor. Daha üst segment modellerde mikrofonu ayırabiliyorsunuz. Fakat G G432’de mikrofon sabit geliyor. Genel olarak ses kalitesi açısından özellikle PC tarafında çok kanal sesli oyun deneyimi arıyorsanız G G432 doğru tercih olacaktır. Ürünü 669 liraya bu adresten satın alabilirsiniz.

Samsonite
Geniş iç hacmi ve elektronik eşyalarınız için korumalı bölmeleri ile şıklık ve işlev bir araya geliyor

Samsonite CM5-09-007 17.3 Guard IT 2.0 Notebook Sırt Çantası Siyah

Son ürünümüzü de şık bir çanta ile tamamlayalım. Bavullarıyla ünlü Samsonite markasının ürettiği bu çanta, 17.3 inç ekran boyutundaki dizüstü bilgisayarları alabiliyor. Genel olarak piyasadaki modellere göre büyük olması aslında çantayı çok amaçlı hale getiriyor. Çantanın içerisindeki körüklü ve korumalı bölümler organize olmanızı sağlıyor. Buna ek olarak ürünün ergonomisi Samsonite kalitesini yansıtıyor ve rahatça taşımanızı sağlıyor. Özellikle elektronik cihazlarla yolculuk ediyorsanız bu ürünü kaçırmayın. Ürünü 559 liraya bu adresten inceleyip satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın