Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelKarne hediyesi aldınız mı?

  Karne hediyesi aldınız mı?

  Bu Cuma okullar tatil oluyor ve bütün bir yılı çalışarak geçiren çocuğunuz ona karne hediyesi olarak ne alacağınız konusunda gözünüzün içine bakıyor. Aklınızda bir şey yoksa, ona mutlaka teknolojik bir hediye almayı tercih etmelisiniz. Malum, çocuklar artık teknoloji ile büyüyor ve teknolojik ürünler onların olmazsa olmazı…

  karne hediyesi

  Karne hediyesi alternatifleri

  Çocuğunuz bir eğitim öğretim yılını daha başarıyla tamamladı ve bu Cuma itibariyle yaz tatiline giriyor. Cuma günü okulların kapanmasıyla birlikte karnesini de alacak elbette. Eğer güzel bir karne getirirse, sizden mutlaka bir karne hediyesi bekleyecektir. Siz de çocuğunuzun tüm yıl gösterdiği çabayı ve başarıyı ödüllendirmek istersiniz tabii ki. Eğer ona ne alacağınıza henüz karar vermediyseniz, sizlere yardımcı olmak isteriz. Çocuğunuz için istediği zaman internete bağlanması ya da dilediği oyunu oynaması için bir tablet alabilirsiniz. Ya da size yanınızda olmadığınızda ulaşması veya sesli mesaj gönderebilmesi için akıllı bir saat hediye edebilirsiniz. Belki de kablosuz bir kulaklık da iyi bir fikir olabilir.

  Yazın eğlencesi tablet

  Çocuklar internete girmeye, YouTube videolarını izlemeye ve mobil oyunları oynamaya oldukça meraklılar. Siz de çocuğunuza karne hediyesi olarak bir tablet satın alabilirsiniz. Bunun için size Huawei’nin Mediapad T3 ürününü önerebiliriz. 1280 x 800 piksel çözünürlüğe sahip, 9.6 inç büyüklükte ekranı ile MediaPad T3 10’un boyutları 22,9 x 15,9 x 0,7 santimetre. Sadece 460 gram ağırlığındaki tablet, 4800 mAh kapasiteli piliyle 10 saat video gösterimi ve 500 saat (yaklaşık 21 gün) stand by performansı sağlıyor. Tabletin 16 GB dahili hafızası microSD kart takılarak artırılabiliyor. Kulaklık veya başka cihazları bağlamak için 3,5 milimetrelik jak girişi de bulunan MediaPad T3 10, Bluetooth, Wi-Fi ve GPS özelliklerine de sahip.

  HUAWEI Mediapad T3 10″ 16GB 2GB IPS Tablet ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Akıllı saat ile hep yanınızda

  Karne hediyesi alternatiflerinden biri de akıllı saat olabilir. Wiky S modelindeki akıllı saat çocuğunuza olduğu kadar size de güzel bir hediye olacaktır. Çünkü çocuğunuz yanınızda olmadığında akıllı saat sayesinde hem siz ona hem de o size ulaşabilecek. Wiky S modelini sizlere önermek isteriz. Bir buçuk ya da iki saat gibi kısa bir şarj süresi özelliğine sahip olan Wiky S, 24-36 saatlik kullanım imkanı sunuyor. Toza ve suya karşı IP54 seviyesinde dayanıklılığa sahip olan akıllı saatin içinizi rahatlatacak çok güzel özellikleri var. Wiky S ile dilediğiniz zaman uygulama üzerinden çocuğunuza sesli mesaj gönderebilir ve çocuğunuz da size aynı şekilde mesaj gönderebilir. Wiky S’in ‘hızlı arama’ özelliğiyle çocuğunuzla konuşabilir, sesini duyabilirsiniz. ‘Güvenli Liste’ özelliği ile de Wiky Rehberi oluşturabilirsiniz. Bu sayede hem belirlediğiniz 20 kişi dışında kimse çocuğunuzu rahatsız edemez hem de çocuğunuz sadece sizin belirlediğiniz kişileri arayabilir. Akıllı çocuk saatinin bir diğer özelliği ise Ayakizi. Ayakizi sayesinde gün içerisinde çocuğunuzun nerelere gittiğini kontrol edebilirsiniz.

  WIKY S Akıllı Çocuk Saati ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Kablosuz kulaklık keyfi

  Son olarak çocuğunuzun kablosuz bir kulaklığı seveceğini düşünüyoruz. Philips’in kablosuz kulaküstü modeli olan SHB3075’i size çocuğunuza almanız için karne hediyesi olarak önerebiliriz. Çocuğunuz bu ürünü 12 saat oynatma süresiyle tüm gün kesintisiz olarak kullanabilir. Dışarıdaki sesi de engelleyen kablosuz kulaklık uzun süre konforlu kullanım için yumuşak kulak yastıklarına da sahip.

  PHILIPS SHB3075 Bluetooth Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN