Kamera tasarımıyla şaşırtan Honor V40 fiyatı sızdırıldı

0

Çin merkezli akıllı telefon geliştiricileri kamera tasarımı konusunda birbirine benzer adımlar tercih ediyor. Önümüzdeki hafta içinde tanıtılması beklenen Honor V40 özellikleri belli oldu. Telefonun  özelliklerine ek olarak aynı zamanda tasarımı ve çıkış fiyatı da sızdırıldı.

Honor V40 özellikleri ve fiyatı

Yakın dönemde telefonlarıyla dikkat çekmeyi başaran Honor’dan yeni bir telefon modeli daha geliyor. Honor V40 bir amiral gemisi olacak ve şaşırtmayacağı üzere 5G bağlantısına sahip olacak. Telefon yakın zaman önce Xiaomi’nin tanıttığı Mi 11 modelinin kamera kurulumuna gönderme yapıyor gibi duruyor.

Honor V40 ozellikleri-00

Arka tarafta dev bir kamera dizilimine ev sahipliği yapan Honor V40, ön tarafta ikili ekran deliği ile bizleri karşılıyor. Ön tarafa hazır geçmişken telefonun 6.72 inç boyutlarında OLED ve 120 Hz ile 300 Hz arasında ayarlanabilen ekran yenileme hızı bulunacak. Telefonun ekran kabiliyetleri arasında bir de ekran altı parmak izi sensörünün bulunması var. Süper hassas kavisli bir ekrana sahip olacak telefonun, dörtlü kamera kurulumu bulunuyor.

Telefonun ana kamerasının 50 Megapiksel, diğer kameralarının ise sırasıyla 8 Megapiksel, 2 Megapiksel ve 2 Megapiksel olması bekleniyor. Önde yer alan ikili kamerada ise karşımıza 32 Megapiksel ve 16 Megapiksel çıkıyor.

Kamera tarafında oldukça iddialı gelen telefonun gücünü MediaTek Dimensity 1000 Plus işlemciden alacağı ve 8 GB RAM’in yanı sıra 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleriyle kullanıcıyla buluşacağı aktarılıyor. Telefonda bu özelliklere ek olarak 66W kablolu ve 45W kablosuz olmak üzere hızlı şarj desteği sunuluyor. Telefonun ulaşıldığı kadarıyla başlangıç fiyatı 617 dolar olacak. Yeni Honor imzalı telefon 22 Ocak’ta tanıtılacak deniyor.

Cevap bırakın