Kamelya Kırmızısı HTC 10 ABD’de satışa sunuldu

0

Ekran Resmi 2016-08-22 02.53.18

HTC 10, 2016’nın öne çıkan üst segment akıllı telefonlarından biri olarak ülkemizde ilgi görüyor. Tayvan merkezli teknoloji şirketinin akıllı telefonuyla ilgili olarak küresel pazarlara dair stratejilerinin yanı sıra ülke bazlı adımlar atmaya başladığı da görülüyor. Bu noktada yeni adım, cihazın Kamelya Kırmızısı ve Topaz Altın adını alan iki renk alternatifinin ABD pazarında satışa sunulması şeklinde. Böylelikle ülkedeki HTC 10 renk seçeneklerinin sayısı da dörde yükselmiş oluyor. Daha önce Karbon Gri ve Buzul Gümüşü renkleri satıştaydı.

Öte yandan HTC, yeni renk seçeneklerini kendi web sitesi üzeinden ön siparişle satın almayı düşünen potansiyel müşterilerine indirim ve bazı ekstra avantajlar da sunuyor. Fiyat 699 dolardan 599 dolara inerken, JBL Reflect Aware C model ismine sahip kulaklıklar da indirimli fiyatla satın alınabiliyor. Sonuç olarak, önceki HTC 10 fiyatına bir de gürültü engelleme özellikli bir kulaklık edinilebiliyor. HTC 10’un ilgili renk seçeneklerinde herhangi bir teknik özellik veya boyut anlamında değişiklik ise söz konusu değil.

Kamelya Kırmızısı renkteki HTC 10’un diğer ülkelerde satışa sunulup sunulmayacağı konusunda herhangi bir açıklama ise gelmiş değil. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon, zarif tasarımı ve iddialı teknolojisiyle dikkat çekiyor. Daha fazla detay için buraya tıklanabilir.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz..

Cevap bırakın