Kadınlara özel 10 mobil uygulama

Kadınlara özel 10 mobil uygulama

0

Biz kadınların bakım mesaisi hiç bitmez. Saçımızın renginden süreceğimiz ojeye, sağlıklı beslenmemizden kilomuzu korumaya, cilt bakım ürünlerinden makyaj malzemelerine kadar pek çok ince ayrıntıyı kafamızda düşünüp dururuz. Tüm bunlar için artık bizlere yardımcı olacak mobil uygulamalar var. İşte, kadınlara özel 10 mobil uygulama…

kadınlara özel 10 mobil uygulamaKadınlara özel 10 mobil uygulama

Lose Weight in 30 Days

Siz de her Pazartesi rejime başlıyor musunuz? Lose Weight in 30 Days uygulaması adından da anlaşılacağı üzere size 30 gün içerisinde kilo verdirmeyi amaçlıyor. Uygulama size 30 gün için sağlıklı bir beslenme listesi oluşturuyor. Aynı zamanda her gün yapmanız gereken spor için gerekli olan hareketleri de size öneriyor.

 

Zombies, Run!

Kadınların cep telefonlarında yer alabilecek en güzel uygulamalardan biri de Zombies, Run! Adından belki anlamamış olabilirsiniz, şu şekilde anlatalım: Oyunun temel amacı sizi koşmaya teşvik etmek! Mobil uygulamada size verilmiş görevler var ve bir zombi istilasından kaçıyorsunuz. Bu istiladan kurtulmak için de koşmanız gerekiyor.

 

Hair Color Studio

Kadınlara özel 10 mobil uygulama arasındaki en güzel uygulamalardan biri Hair Color Studio. Biz kadınlar saçlarımız konusunda model ve renk alternatiflere fazlasıyla açığız. Peki, hangi rengin sizde daha güzel duracağını görmek ister misiniz? Hair Color Studio ile çektiğiniz bir fotoğrafın üzerinde istediğiniz rengi deneyerek hangisinin size daha çok yakışacağına daha kuaföre gitmeden karar verebilirsiniz.

 

Mirror

Gün içinde hepimiz bir şekilde aynaya bakma ihtiyacı hissediyoruz, değil mi? Eskisi gibi yanımızda ayna da pek taşımıyoruz. Mirror uygulaması sayesinde artık cep telefonunuzu bir ayna olarak kullanabilirsiniz. Özel ışık fonksiyonu ve x4 zoom özelliği ile en ince ayrıntıları da net bir şekilde görebilirsiniz.

 

Sleep Cycle

Eğer uykunuzu almazsanız tüm gününüz kötü geçebiliyor. Sleep Cycle uygulaması uyku düzeniniz hakkında size çeşitli detayları veriyor. Örneğin uyanmanız gereken en ideal saati söylerken, hangi saat aralıklarında derin uykuya geçtiğinizin ve ne kadar kaliteli bir uyku çektiğinizin bilgisini de sizlere bildirebiliyor.

 

Water Drink Reminder

Gün içinde hepimiz su içmeyi unutabiliyoruz. Water Drink Reminder uygulaması, bir günde kaç litre su içmeye ihtiyacınız olduğunu sizin için hesaplıyor. Ve uygulamanın asıl güzel yanı da belli aralıklarla su içmeniz gerektiğini bir bildirimde bulunarak size hatırlatması…

 

Teleport

Kadınlara özel 10 mobil uygulama içinde Teleport da oldukça farklı bir uygulama. Kadınların değişikliği sevdiklerini kabul etmeyen yoktur herhalde. Teleport adlı mobil uygulama farklı yüz değiştirme efektlerine sahip. Bu uygulama ile saç rengi ve cilt renginizi de değiştirebiliyorsunuz. Tüm işlemlerin sonunda arka plandaki rengi istediğiniz şekilde seçebiliyor ve kendiniz istediğiniz yere ışınlayabiliyorsunuz.

 

Easy Makeup Tutorials

Kadınların olmazsa olmazı makyaj, aslında yapılması hiç de kolay bir iş değil. Özellikle göz makyajındaki ince çizgiler ve tercih edilen renkler çok önemli. Easy Makeup Tutorials uygulaması sizlere nasıl göz makyajı yapacağınızı, hangi rengi tercih edeceğinizi ve ne tip fırça kullanacağınızı adım adım anlatıyor.

 

Opi Nail Studio

Tırnaklarımıza oje sürmezsek kendimizi eksik hissediyoruz. Birbirinden farklı renkteki ojelerle ellerimizin bakımını yapıyor ve bakımlı gözükmemizi sağlıyoruz. Opi Nail Studio, o gün giyeceğiniz kıyafete göre size hangi renk ojenin gideceğine dair yardımcı olan bir mobil uygulama. Ne renk oje süreceğinize karar veremiyorsanız 600’den fazla renk çeşidinin sizi beklediğini hatırlatalım.

 

Habitica

Şimdi biraz da oyun zamanı! Saç boyama vaktiniz mi geldi? Spora mı gitmeniz gerekiyor? Su içmeyi unutuyor ve gün içinde yeteri kadar su içmiyor musunuz? Habitica, zamanı daha iyi değerlendirmeniz için tasarlanmış bir mobil uygulama. Oyun bazlı çalışan bu uygulamada planlarınızı düzenli olarak gerçekleştirdiğinizde ödül, aksattığınızda ise ceza alıyorsunuz.

Cevap bırakın