Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  KadınKadınlar işi biliyor!

  Kadınlar işi biliyor!

  Günümüzün neredeyse yarısını iş ortamında, çalışarak geçiriyoruz. Kimimiz ofis dışında, kimimiz ise ofiste masa başında mesai harcıyoruz. Peki, günümüzün yarısından fazlasını geçirdiğimiz ofislerdeki masamız ne kadar renkli? Yaptığımız işi çok daha eğlenceli hale getirecek hangi fonksiyonel ürünler var? Eviniz kadar özen gösterdiğiniz ofisinizde nasıl fark yaratabilirsiniz?

  527024_thumbnail

  Bir gün 24 saat… 8 saati uyuyarak geçirdiğimizi düşünürsek geriye 16 saat kalıyor. Trafiğin hiç bitmediği İstanbul’da yaşıyorsanız, bunun 2 saatini de trafikte geçirdiğiniz zamandan düşelim, kaldı 14 saat. Sabah 9 akşam 6 düzeninde bir çalışma stiline sahipseniz 9 saati de mesaide harcıyorsunuz. Bu durumda evinizden çok ofiste vakit geçirdiğinizi söylemek yanlış olmaz. Yoğun çalışma temposunda, işinizi daha keyifli hale getirmek için masanızda bulunan ürünleri iyi seçmelisiniz. Bu renkli bir saat de olabilir, sevdiklerinizi gün boyu gözünüzden ayırmayacağınız dijital bir fotoğraf çerçevesi de olabilir. Çok farklı ürünlerle, sizde pozitif etki yaratacak bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.

  7-renk-degistiren-led-isikli-aura-alarmli-dijital-saat_5103943ab4a4d_0

  Saat pembe, tarih mavi

  Ofisinizde masanızın olmazsa olmaz aksesuarlarının başında masa saatiniz geliyor. Bu konuda çok çeşitli seçenekleriniz tabi ki var. Ancak Aura’nın 7 farklı LED ışığa sahip dijital saati ile masanızı renklendirebilirsiniz. Bu küçük renkli kareler, saati göstermenin yanı sıra tarihi ve oda sıcaklığını da gösteriyor.

  invisible_pen_gorunmez_kalem-33105

  Sadece siz bileceksiniz

  Başlık size gizemli bir mesajı ifade ediyor olabilir. Evet, aslında çok da esrarengiz bir durumdan söz ediyoruz. İş hayatında bazı gizlilikler vardır. Bu çok olağan bir durumdur. Aldığınız bir notu kimsenin görmemesini isteyebilirsiniz. Ya da toplantı sırasında yazdıklarınızın, toplantı odasında olmayanlar tarafından bilinmemesini de isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Invisible Pen kullanmanız iyi olabilir. Bu sihirli kalem ile yazdıklarınız normal ışıkta görünmez. Ancak kalemin kapak kısmındaki UV ışığı, yazdığınız yere doğru tuttuğunuzda yazılanları görebilirsiniz.

  fee_786_587_png

  Kızınız hep sizinle…

  Ofisteki masanızda bulunması gereken en önemli ürünlerden biri de dijital fotoğraf çerçevesi. Gün boyu ayrı kaldığınız kızınızın fotoğrafına bakıp onu daha çok özlemeyi ve bir an önce akşam olup onu görmeyi iple çekmeyi istemez misiniz? Tek bir çerçeve koymaktansa yüzlerce farklı fotoğrafının döneceği dijital bir çerçeveyi tercih edebilirsiniz. 10.2 inç ekran genişliğindeki Goldmaster’ın PF-1001 modeli bunun için biçilmiş kaftan…

  JBL-Radial-iPod-Uyumlu-30-W-Subwoofer-Çıkışlı-Masaüstü-Taşınabilir-Hoparlör-Siyah

  Müzik ruhun gıdasıdır…

  İşlerin yoğun olduğu dönemlerde kendinizi biraz rahatlatmak için müzik dinlemeyi tercih edebilirsiniz. Bu sizi hem rahatlatır hem de işinizi yaparken aklınızın dağılmasını engeller. Ofisinizde farklı bir ambiyans yaratabilir ve böylelikle işinize daha çok konsantre olabilirsiniz. iPod ile uyumlu olan JBL’in Radial modeli, masanızın en şık aksesuarlarından biri olabilir. Vivaldi, Mozart ya da Beethoven açarak ruhunuzu dinlendirebilir ve aynı zamanda işlerinize devam edebilirsiniz.

  6ab793c9830860e472bdbc4a98d9c611

  Beğendim, beğenmedim!

  Şirketinizde üst düzey bir yöneticiyseniz ve onayınızdan geçmesi gereken raporlar oluyorsa, bu görevi biraz daha eğlenceli bir hale getirmek ister misiniz? O zaman The Kogan markasının ürettiği ‘Like’ ve ‘Dislike’ damgalarını mutlaka alın. Bu damgalar ile beğendiğiniz projeleri onaylayabilir, beğenmediğiniz projeleri ‘beğenmedim’ damgasını kullanarak yeniden gözden geçirilmesini isteyebilirsiniz.

  a909d332-b1e1-4404-9544-8db3b511402fYolculuk nereye?

  Çok sık seyahat eden bir çalışansanız, masanızda mutlaka bir küre bulundurun. Eskiden okullarda coğrafya derslerinin vazgeçilmezi olan bu küre, pembe rengiyle hem masanıza renk getirecek hem de ortamınızın çok daha zengin gözükmesini sağlayacak. Belli olan bir iş seyahatiniz çıktığında, internete girip araştırma yapmadan önce bu küreden yardım alabilirsiniz. Nereye gideceğinizi, yakınlarında görebileceğiniz hangi şehirlerin bulunduğunu, şehirlerin ya da ülkelerin birbirlerine ne kadar yakın olduğunu böylelikle çok daha keyifli inceleyebilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN