Kadınlar Günü’nde ona ne alacaksınız?

Kadınlar Günü'nde ona ne alacaksınız?

0

Her yıl 8 Mart’ta kutlanan Kadınlar Günü’ne çok az bir zaman kaldı. Eğer yuvanızın dişi kuşu eşinize hala daha bir hediye almadıysanız elinizi çabuk tutmakta fayda var. Biz size yardımcı olalım. Kadınlar Günü’nde ona ne hediye alacaksınız?

kadınlar günü

Kadınlar Günü’nde eşiniz için hediye alternatifleri

Tüm dünyada 8 Mart’ta kutlanan Kadınlar Günü’nün çok enteresan bir hikayesi var aslında. 1857 yılının 8 Mart gününde Amerika’nın New York eyaletinde tekstil sektöründe çalışan yüzlerce kadının düşük ücretlerini, uzun çalışma saatlerini ve insanlık dışı çalışma koşullarını protesto etmek için grev yapmaya başlamıştı. Bu grevler sırasında çıkan yangında işçilerin fabrika önünde kurulan barikatlardan kaçamaması sonucunda çoğu kadın 129 işçi can vermişti. 1857’de başlayan, kadın haklarının kazanılması ve kadınların birlikteliği mücadelesi artık her yıl aynı tarihte Kadınlar Günü olarak kutlanıyor. Siz de yuvanızda emeği büyük olan eşinize elbette bir hediye almak istersiniz. Biz de size bu konuda yardımcı olmak isteriz. İşte, eşinize Kadınlar Günü’nde alabileceğiniz hediye alternatifleri…

Cep telefonunu yenileyin

Kadınlar Günü’nde eşinizin cep telefonunu yenilemek güzel bir tercih olabilir. Sizlere bunun için OPPO’nun RX17 Neo modelini önerebiliriz. RX17 Neo, yeni deneyimler keşfetmek isteyenlere ve mobil fotoğrafçılıkta mükemmellik peşinde olanlara hitap eden yeni bir model. RX17 Neo’nun ekran parmak izi sensörü sihirli bir dokunuş hissi veren ince bir dokunuşla açılıyor. Doğadan esinlenen 6.4 inçlik damla ekran, daha iyi oyun deneyimi ve video gösterimi için ön panelin yüzde 91’ini kullanıyor. RX17 Neo, büyük ekranı ve kompakt tasarımının yanı sıra hafifliği ile de dikkat çekiyor. Akıllı telefon, yapay zeka teknolojisine sahip 25MP ön kamera ile mobil fotoğrafçılıktaki başarısını da ortaya koyuyor. RX17 Neo, ufak bir dokunuş ile yüzünüzün mikro saniye hızında analizini yaparken, 296 yüz tanıma noktanızı ayırt edebiliyor. Kamera, sekiz milyondan fazla referans noktası kullanan bir yapay zeka algoritması ile destekleniyor. Qualcomm 660 işlemciyle birlikte gelen telefonun 4 GB belleği bulunuyor. 128GB alan kapasitesi çok sayıda video ve fotoğraf depolama imkanı sunuyor. Akıllı telefonun Moka Kırmızısı ve Yıldız Mavisi olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor.

OPPO RX17 Neo modelindeki ürünü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Müzik her yerde

Kadınlar Günü’nde eşinize kulaklık da hediye edebilirsiniz. Momentum Free, Sennheiser’ın Momentum serisinin en kompakt kulaklığı olarak dikkat çeken bir model. Mobil hayata özel olarak tasarlanan Momentum Free kulak içi kulaklık, portatif tasarımıyla aradığınız şıklığa sahip. 14 gramlık ultra hafif ve boyunda duran yapısı, özellikle mobiliteye önem verenlerin ve kulaklığı kablosuz tercih edenlerin bütün gün kulağından çıkarmak istemeyecekleri bir müzik deneyimi yaşatıyor. Momentum In Ear’ın sahip olduğu akustik yeteneği birebir yansıtan kulaklık, dengeli ve detaylı bir ses sahnesi sunuyor. Momentum Free kulaklığı, tek seferlik şarj ile 6 saat boyunca kullanmak mümkün. Deri taşıma kılıfı da eşinizin şıklığını ortaya koyacaktır.

SENNHEISER MOMENTUM FREE kablosuz mikrofonlu kulak içi kulaklık modelini incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Hem şık hem sportif

Kadınlar Günü’nde eşinizin hoşuna gidebilecek bir hediye de kesinlikle akıllı saat olacaktır. Bunun için sizlere hem şık görüntüsüyle de dikkatleri üzerine toplayan hem de sağlıklı bir yaşam açısından önem taşıyan Fitbit’in Charge 2 modelini önermek istiyoruz. Akıllı saat ile eşiniz, adımlarını, yürüyüş süresince yaptığı mesafeyi, yaktığı kaloriyi, hareketli anlarını, saatlik aktivitelerini ve durağan geçirdiği dakikaları takip edebilir. Gün boyu aktif olmanızı sağlayan Charge 2 modeli her saat en az 250 adım atmanız için size hatırlatma da yapıyor.

FITBIT CHARGE 2 modelindeki akıllı saat ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

 

Cevap bırakın