Kadın sporları sosyal medyada ilgi görüyor

0

Tüm dünyadaki futbol fanları, turnuva boyunca saha içinde ve dışında gerçekleşen heyecan verici aksiyonları tartışmak için Twitter’daki eş zamanlı #FIFAWWC global görüntüleme partisine katıldı.

52 maçın ve kazanan ABD takımının ardından bir konu daha açıklandı: #GoldenTweet Açılış Kadınlar Dünya Kupası Ödülü kazananları!

Twitter, dün global #GoldenTweet Ödülleri, #FIFAWWC sohbetine katılan hayranlar, oyuncular ve yorumcular tarafından Twitter’daki en iyi içeriğe layık görülen Tweet’i açıkladı.

Bu Tweet, turnuva boyunca Twitter’ın dünya çapında paylaşılan en ilginç tweetleri belirlemek için verileri analiz etmesiyle diğer Tweet’leri eledi.

İşte genel global #GoldenTweet ödülünü kazanan Tweet:

Dünya’da Twitter kullanıcılarının yaptığı #FIFAWWC sohbetlerinde atılan tweetler arasında en etkili olanı bulmak için global veriyi inceleyen Twitter ekibi tarafından, Mike Magee’nin (@magee18) kızı ve rol modellerin önemi ile ilgili olan tweet’i seçildi.

Dünya çapında tanınmış yerel futbol meraklılarından ve sporcu kişiliklerden oluşan jürilerin belirlediği kazananlar sınırlı sayıda üretilen #GoldenTweet kupasının sahibi olacaklar.

Cevap bırakın