Kablosuz sporcu kulaklığı Jaybird Tarah ile tanışın

0

Kablosuz sporcu kulaklığı markası Jaybird, koşucuları tamamen özgürleştirecek yeni inovasyonu Tarah Kablosuz Spor Kulaklığını duyurdu.

Su geçirmez, tere dayanıklı Bluetooth kulaklık Jaybird Tarah, altı saat boyunca konforlu ve benzersiz bir müzik deneyimi sunuyor. Kablosuz özgürlüğün kapılarını açan Jaybird Tarah, hafif ve ince tasarımıyla günlük egzersizler ve fitness sırasında rahat kullanım imkânı sağlıyor.

Jaybird Tarah, dikkat dağıtan diğer kulaklıkların aksine, müziğe odaklanmanızı sağlayarak keyifli bir deneyim yaşatırken, değiştirilebilen yumuşak silikon kulak jelleri, güvenli ve konforlu bir kullanım sağlıyor. Speed Cinch kablo yönetim sistemi sayesinde en iyi uyum için kablo uzunluğu kolaylıkla ayarlanabiliyor. Jaybird Tarah altı saat kullanım ömrü sunan şarj edilebilir bataryasıyla uzun spor seanslarında kullanılabiliyor. Ürün ayrıca, 10 dakikalık şarjla 1 saatlik ek kullanım imkânı sunuyor.

IPX7 sertifikası sayesinde bir metre derinliğindeki suda 30 dakikaya kadar dayanabilen ürünün çift hidrofobik nano kaplaması, kulaklığı ter ve su hasarından koruyor. Jaybird Tarah, kondisyon bisikleti ya da koşu bandı üzerindeyken de video programlarını mükemmel bir şekilde çalıştırmaya olanak sağlıyor. Koşunuzu ya da egzersizinizi bölmeden tek bir tuşla çağrılarınızı yönetmeye, müziğinizi kontrol edip dinlemenize imkân veriyor. Jaybird modeli aynı zamanda Siri ve Google Asistan ile de uyumlu çalışıyor.

Jaybird uygulaması, Jaybird’ün muhteşem sesini kişiselleştirme, bas ve tiz sesleri kendi isteğinize göre ayarlayarak en mükemmel dengeyi bulmanızı sağlıyor. Uygulama aynı zamanda Jaybird topluluğu ile bağlantı kurmanıza ve böylece egzersiz boyunca Spotify® şarkı listelerini dinlemenize de olanak tanıyor.

Cevap bırakın