Kablosuz oyun mouse’u Logitech G305 duyuruldu

0

Yoğun ilgi gösterilen Logitech oyuncu mouse’u serisine yeni bir üye eklendi; Logitech G305. İşte detaylar…

Logitech G, LIGHTSPEED teknolojisine ve HERO sensöre sahip yeni G305 LIGHTSPEED Kablosuz Oyun Mouse’u oyuncularla buluşturdu. Kablolu farelerden daha hızlı bir oyun deneyimi sunmak için Logitech G’nin özel LIGHTSPEED teknolojisini kullanan Logitech G305, HERO sensörü sayesinde yeni nesil performans ve önceki nesil farelerden 10 kat daha fazla güç verimliliği iddiası taşıyor.

Logitech G305’in HERO sensörü, kullanıcılarına en yüksek oyun performansını vaat ediyor. sensör, 12000 DPI’a kadar duyarlılık ve 400 IPS hassasiyet değeriyle öne çıkıyor. Üründe bulunan ultra hızlı LIGHTSPEED kablosuz teknolojisi ise 1ms’lik gecikme oranıyla uçtan uca optimize kablosuz bağlantı, yüksek rekabet için hızlı tepki süresi, güvenilirlik ve kablolu mouse’lardan daha hızlı bir performans mümkün hale geliyor.

Sadece 99 gram…

Yüksek güç verimliliğine sahip HERO sensörünün uzun pil ömrü sayesinde, performans modunda 250 saate kadar oyun oynanabiliyor. Ayrıca, Logitech Gaming Software’daki dayanıklılık modu ile gecikme hızı 8ms’ye düşürülerek, pil ömrü dokuz aya çıkarılabiliyor. 99 gramlık ağırlığı sayesinde dayanıklılık ve basitlik sunan Logitech G305, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle oyuncularla buluşuyor.

MediaMarkt’taki her bütçeye uygun oyuncu mouse’u seçenekleri için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın