Kablosuz hoparlör Bang & Olufsen BeoPlay P6 duyuruldu

0

Bang & Olufsen BeoPlay P6 fiyatı ve satışlarına başlanacağı tarih bilgisi de dahil olmak lanse edildi. İşte ayrıntılar…

Danimarka merkezli ses ve tasarım odaklı teknoloji şirketi Bang & Olufsen, BeoPlay ailesine yeni bir model olan P6’nın dahil edildiğini açıkladı. Yeni hoparlör, alüminyum gövdesi ve sofistike tasarımıyla markanın daha önce tanıttığı modellerden izler taşıyor.

Bang & Olufsen’in öne çıkan tasarımcılarından Jacob Jensen tasarladığı Beomaster 6000 modeline benzerliği ile dikkat çeken yeni BeoPlay P6, su sıçramalarına dayanıklı yapısıyla havuz kenarlarına da hitap ediyor. Yaşam alanlarının birçok noktasında kullanılabileceği belirtilen, 1 kg ağırlığa sahip hoparlörün kolay taşıma ve bir yere asılabilmesini mümkün kılan entegre kayışı da mevcut.

OneTouch adlı butonu sayesinde Siri veya Google Assistant bağlantısı sağlanan, bu sayede gelen aramalara hızlı yanıt imkanı sunan cihazda 360 derece ses sunumuyla 215 W güce sahip üç adet D sınıfı amplifikatör bulunuyor. Bluetooth 4.2 üzerinden cihazlarla eşleşen ve 16 saat kablosuz müzik keyfi vaat eden üründeki pil kapasitesi 2600 mAh seviyesinde.

Zarif renklerle geliyor…

Bir diğer detay olarak Bang & Olufsen BeoPlay P6 renkleri siyah ve gri. Türkiye satış fiyatı henüz netlik kazanmamış durumdaki kablosuz hoparlörün Avrupa’daki teknoloji raflarında yer almaya başlayacağı tarihin aynı zamanda Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olan 23 Nisan tarihinde olacağı kaydedildi.

Cevap bırakın