Jon Snow Marvel Evreninde Black Knight Olacak

0

Game of Thrones dizisindeki Jon Snow karakteri ile en ünlü aktörler arasında giren Kit Harington, Marvel evrenine dâhil oluyor.

Usta aktör Kit Harington önümüzdeki yıl sinema severlerle buluşacak olan The Eternals filminde Dane Whitman yani Black Knight karakterine hayat verecek. Game of Thrones hayranları tarafından da büyük bir heyecan yaratan haber sinema dünyasında büyük bir bomba olarak yorumlandı.

Jon Snow Marvel filminde oynayacak

Mayıs ayında final yapan Game of Thrones dizisinde sekiz yıl boyunca Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harington büyük bir hayran kitlesi kazanmıştı. Dizideki rolü ile akıllara kazınan usta aktör şimdi de sinema dünyasının en önemli film serisi olan Marvel evrenine dâhil oluyor. Harington 2020 yılında vizyona girecek olan The Eternals filminde Black Knight karakterini canlandıracak. 1966 yılından Marvel çizgi romanlarına katılan Black Knight Şeytanın Efendileri klanına üye olmasına rağmen daha sonra klana başkaldırıyor ve Avengers üyesi olma yolunda ilerliyor.

Filmde Kit Harington’un yanı sıra ayrıca Angelina Jolie korkusuz savaşçı Thena rolünde, Salma Hayek ruhsal lider Ajak rolünde, Gemma Chan ise Sersi rolünde yer alacak. Film 6 Kasım 2020 tarihinde sinema severler ile vizyonda buluşacak.

Cevap bırakın