JBL’in kulaklıkları ile okula dönüşte hayatınızı kolaylaştırın

0

JBL’in kablosuz kulaklık modeli Tune 225 TWS ve multi connect (çoklu cihaz bağlantısı) özelliğiyle birden çok cihaza aynı anda kolayca bağlanma imkanı sunan bir diğer kulaksız modeli Tune 510 BT en çok ilgi gören teknoloji ürünleri arasında yer alıyor.

Hem fiyatı hem performansıyla öne çıkan kablosuz Tune 225 TWS, 25 saat pil ömrü ve güçlü bas teknolojisiyle her ortamda eşsiz bir ses deneyimi sunuyor. Tune 510 BT ise tablet veya bilgisayar gibi cihazlara bağlıyken arama geldiğinde sorunsuz bir şekilde cep telefonuna geçerek, görüşme yapılmasını sağlıyor.

Ses teknolojisi alanında 75 yıldır kulaklık ve hoparlörleriyle öne çıkan JBL’in yeni kulaklıkları Tune 225 TWS ve Tune 510 BT hem fiyatı hem performanslarıyla bu yazın favori ürünleri oldu. JBL’in 2021 yılı için en iddialı ürünleri olan kulaklıklar, güçlü ses sistemleriyle müzik severlerin vazgeçilmezi oldu.

JBL’in kablosuz bluetooth kulaklığı Tune 225 TWS ile kesintisiz müzik zevki, sorunsuz toplantı bağlantısı ve görüşme yapılabiliyor. USB type C kablolu olarak kullanılabilen şarj kutusuyla birlikte satılan kulaklık, 25 saat pil ömrü ve güçlü bas teknolojisiyle her ortamda eşsiz bir ses deneyimi sunuyor. Dual Connect özelliğiyle tek bir kulaklık olarak da kullanılabilen Tune 225 TWS, Google tarafından etkinleştirilen Fast Pair özelliği sayesinde kılıfından çıkarıldığı an cihazlarla hızlıca eşleşiyor. JBL Pure Bass teknolojisini kullanan kulaklık, müzik ve aramaları arasında sorunsuz geçiş yapılmasını sağlıyor. Kutusundan çıkarıldığı anda cihazla eşleşen Tune 225 TWS’in her iki kulaklığında da mikrofon bulunuyor.

Satın almak için buraya tıklayınız.

Cevap bırakın