Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımJBL, Tune kulaklık serisine 4 yeni model ekledi

  JBL, Tune kulaklık serisine 4 yeni model ekledi

  JBL, Türkiye’de en çok tercih edilen kulak üstü model olan Tune serisini 4 yeni ürün ile güncelledi.

  Kulaklık ve hoparlör denilince akla ilk gelen markalardan JBL, her bütçe ve zevke hitap eden geniş ürün yelpazesindeki Türkiye’de en çok satan kulak üstü modelleri içeren Tune serisinde 4 yeni ürünü müzik tutkunlarına sunuyor. Son nesil Bluetooth teknolojisi, artırılmış pil ömrü gibi geliştirmelerle piyasaya sunulan Tune 570BT, Tune 670BT NC, Tune720BT ve Tune 770BT NC kulak üstü kulaklıklar, üstün JBL Pure Bass teknolojisi aracılığıyla güçlü ve etkileyici ses performansı sunarken, güncellenen dahili mikrofonları sayesinde çağrı ve mesajlarınızda net ve parlak iletişime olanak sağlıyor.

  560BT modelinin yerini alan kablosuz Tune570 BT, 160 gramlık hafif ve katlanabilir tasarımıyla gün boyu konforlu On-Ear (kulak üstü) kullanım kolaylığı sunuyor. JBL imzası taşıyan Pure Bass teknolojisi en sevdiğiniz parçaları yüksek seslerde bile hiçbir bozulma olmadan dinleme deneyimi yaşatıyor.

  Hafiflik, katlanabilir rahatlık ve muhteşem sesi bir araya getiren JBL Tune 670NC, çevredeki seslerin farkında olmanıza olanak veren Uyumlanabilir Gürültü Engelleyici özelliği ile fark yaratıyor. Tam şarjda 70 saate varan pil ömrü ile günler boyunca kesintisiz müziğin keyfini yaşatan JBL Tune 670NC, 5 dakika şarjla 3 saat ekstra kullanım sunuyor.

  40 mm dinamik sürücülerle donatılan Tune720BT, JBL imzalı Pure Bass ses kalitesiyle etkileyici bas performansı ve konser kalitesinde müzik dinleme deneyimi sunuyor.

  JBL’in kulak üstü Tune serisinin en yüksek modeli olan Tune770BT NC, şık tasarımı ve üst düzey özellikleriyle dikkat çekiyor. 40 mm sürücüleriyle JBL Pure Bass ses kalitesini deneyimleyeceğiniz Tune770BT NC, katlanır yapısı, hafif tasarımı ve suni deriden kulak pedleriyle her gün her saat konforla müzik dinleme imkanı sunuyor.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN