JBL Reflect Mini 2 ve Reflect Contour 2 tanıtıldı

0

JBL, iki yeni kulakiçi kulaklık modelini, ABD’de düzenlenen teknoloji fuarı CES 2018’de görücüye çıkardı.
Her iki modelin fiyatı da ABD için 100 dolar ve satışlar önümüzdeki ilkbahar aylarında başlıyor.

JBL, Reflect adını verdiği spor kulaklık serisine iki yeni model ekledi. Hafif tasarımıyla dikkat çeken kulakiçi kulaklık Reflect Mini 2 ve kulaküstü kablosuz kulaklık Reflect Contour 2.

Henüz küresel fiyat etiketleri ve daha çok da Türkiye pazarındaki konumlandırması hakkında detayların bilinmediği iki model, ilkbahar aylarında ABD’de satışa sunulacak.

Her iki modelin de terlemeye karşı dayanıklı bir izolasyon yapısıyla geldiği kaydediliyor. Ayrıca gece koşuları için kulaklık kabloları yansıtıcı özellik sunuyor, yollarda sabah erken saatlerde veya geç vakitlerde gerçekleştirilen koşular için iyi bir fikir olduğuna şüphe yok. Orta seviye ses performansı sunduğu bildirilen modellerin 10 saate varan şarj dayanıklılığı ve çağrı geldiğinde yanıt verilmesine imkan tanıyan dahili mikrofon özellikleri de mevcut.

JBL Reflect Mini 2 için diğer özellikler arasında 5.8 mm sürücü, Bluetooth, müzik ve aramalara erişim için 3 düğmeli mikrofon, kutu içeriğinde birden fazla ergonomik kulak uçları ve hafif alüminyum malzeme öne çıkıyor.

JBL Reflect Mini 2; siyah, kireç mavisi, mor ve mavi renklerle sunuluyor. JBL Contour 2 için renk seçenekleri; yine siyah, kireç yeşili, beyaz ve mavi şeklinde.

Cevap bırakın