JBL, Go 3 ve Clip 4 bluetooth hoparlörleri ile yaza hazır

0

Teknoloji alanında dünyanın en çok tercih edilen markalarından biri olan JBL’in Go 3 ve Clip 4 bluetooth hoparlörleri suya ve toza dayanıklılık özellikleriyle fark yaratıyor.

Kulaklık ve hoparlörde ses teknolojisiyle üstün deneyim sunan JBL’in Go 3 ve Clip 4 Bluetooth hoparlörleri suya ve toza dayanıklılık özellikleri ile ister havuz kenarında ister parklarda istenilen her yerde rahatça kullanılabiliyor. Güçlü ses performansı sunan Pro Sound sistemi ve farklı renk seçeneklerinin yanında birbirinden şık tasarımlarıyla dikkat çeken hoparlörler kullanıcılarını ideal bir ses deneyimine davet ediyor.

Bluetooth 5.1 desteği bulunan Clip 4 ve Go 3 hoparlörler, suya ve toza dayanıklılık konusunda IP67 sertifikasına sahip. Go 3 kullanıcılarına 5 saat boyunca kesintisiz müzik keyfi sunarken, Clip 4’te bu süre 10 saate kadar çıkabiliyor.

Her iki hoparlörde kompakt boyutuyla akıllı telefon, tablet veya diğer Bluetooth özellikli cihazlardan müzik akışı gerçekleştirme özellikleriyle rakipleri arasından sıyrılıyor. Yeni nesil teknolojiye entegre USB Type-C özelliği ile evdeki diğer cihazlarla şarj edilebiliyor.

Birbirinden farklı renk seçenekleri

Kompakt boyutlarıyla her yere rahatlıkla taşınabilen Go 3 ve Clip 4 Bluetooth hoparlörler yüksek ses ve güçlü bas teknolojisiyle müzikseverlerin vazgeçilmezi oluyor.

Kullanıcılara, pembeden kamuflaj desenine kadar birbirinden farklı renk seçenekleri sunan Go 3 ve Clip 4 ulaşılabilir fiyatlarıyla önde gelen teknoloji mağazaları ve online satış noktalarında bulunuyor.

Cevap bırakın