JBL GO 2 inceleme!

0

Uygun fiyatlı ve yüksek performanslı bir kablosuz hoparlör sahibi olmak isteyenler için JBL GO 2 kablosuz hoparlör modelini inceledik! JBL GO 2 inceleme videomuzda, bu hoparlörün nasıl bir deneyim sunduğunu sizlere anlatıyoruz.

JBL Go 2 özellikleri

Go 2, fiziksel ve teknik olarak, serinin en gelişmiş modeli olma özelliğini taşıyor. Güçlendirilmiş kasa yapısı sayesinde, IPX7 sertifikasına sahip. Bu da, Go 2 modelini, suya geçirmez hale getiriyor. Bu sayede, su altında da müzik dinlemeye devam edebileceksiniz. 730 mAh batarya, Bluetooth 4.1 kablosuz bağlantı desteği, 3.5 mm bağlantı noktası gibi özelliklere sahip olan hoparlör, her ortamda ihtiyacınızı fazlası ile karşılayacaktır.

JBL Go 2 inceleme

Bu ürünü satın almak için buraya tıklayın!

Uygun fiyatlı ve bluetooth destekli bir hoparlör arıyorsanız, Go serisine yakından bakmanızı tavsiye ediyoruz. Tüm modeller, 5 saat ve 5 saate varan pil ömrü ile öne çıkıyor. Kablolu ve kablosuz olmak üzere, iki farklı kullanım modunu da desteklemeleri önemli bir detay. Hissedilir seviyedeki bas deneyimi ve net tiz sisleri berrak bir şekilde duyabilirsiniz.

Galaxy Note 9 ön inceleme

Taşınabilirlik noktası da önemli bir detay. Go serisi, 200 gram ağırlığı bulmayan fiziksel tasarımı ve küçük kasa yapısı sayesinde, olduğunuz her yerde taşıma konusunda büyük kolaylık sağlayacak.

JBL GO 2 tasarımı

JBL’nin Go 2 adını verdiği kablosuz hoparlörün, önceki modellere kıyasla en dikkat çekici yönü, suya tamamen dayanıklı olması. IPX7 sertifikası sayesinde, su altında da çalışmaya müsait olan bu modeli, dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Cihazın üst kısmında yer alan butonlar ile hem ses kontrolü hem de eşleşme modu açılabiliyor. Tuşların yapısı, kolay bir kullanıma imkan sunuyor. Go 2 modelinin, küçük ve hafif tasarımı da, her yere rahatlıkla götürebilmenizi sağlayacak.

Cevap bırakın