Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımJBL Authentics serisi Türkiye'de satışa çıktı

  JBL Authentics serisi Türkiye’de satışa çıktı

  JBL’in ikonik retro tasarımıyla dikkat çeken yeni wi-fi hoparlör serisi Authentics, ABD ve Avrupa’nın ardından Türkiye’de de satışa çıkıyor… Authentics serisi Dolby Atmos desteğiyle sürükleyici ses deneyimi ve sektörde bir ilk olan eş zamanlı Alexa ve Google sesli asistan entegrasyonu sunuyor.

  Harman International çatısı altında faaliyet gösteren, ses ekipmanları ve hoparlörleriyle dünyanın en önde gelen markalarından olan JBL, yeni wi-fi hoparlör serisi Authentics’i piyasaya sürüyor. Serinin yıldızı Authentics 500’ün yanı sıra taşınabilir Authentics 300 ve Authentics 200 modelleri ile Türkiye’de satışa sunulan hoparlör serisi, çarpıcı ses performansını JBL’in mirasından ilham alan zamansız retro tasarımla buluşturuyor.

  1970’lerin efsanevi JBL L100 hoparlöründen ilhamla tasarlanan Authentics serisi, JBL’in zengin geçmişine modern bir dokunuş katıyor. Şık görünümüyle evin en dikkat çeken ögelerinden biri olmaya aday Authentics hoparlörler, birinci sınıf alüminyum çerçeve, özel sentetik deriden gelen zarif dokusu ve yeniden tasarlanmış Quadrex ızgaraları ile göz dolduruyor.

  JBL, Authentics serisinin tüm üyelerinde yüzde 100 geri dönüştürülmüş kumaş, yüzde 85 geri dönüştürülmüş plastik ve yüzde 50 geri dönüştürülmüş alüminyum kullanarak sürdürülebilirlikten de taviz vermiyor.

  Authentics 500, üç adet 1 inç tweeter ve üç adet 2,75 inç midrange woofer ile kristal netliğinde ses sağlarken, 6,5 inç subwoofer güçlü bas performansı sunuyor. 270 Watt çıkış gücü ve 3.1 kanal ses desteği sunan Authentics 500, film izleme deneyimini keskin ayrıntılarla çok boyutlu bir eğlenceye dönüştüren Dolby Atmos teknolojisinin keyfini yaşatıyor. Wi-Fi ve Bluetooth bağlantılı akıllı hoparlörleri JBL One uygulaması aracılığıyla eşleştirerek müziğinizi tek bir cihazdan yönetirken evin farklı odalarında farklı müzikler dinlemek de mümkün.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN