İşte Aralık ayının en iyi iOS cihazları!

0

AnTuTu ekibi, yeni yıla girilmesiyle birlikte son raporlarını yayınlamaya başladı. Son olarak Android cephesinde en iyi orta ve üst seviye telefonları açıklayan ekip, kısa bir aranın ardından iOS çalıştıran iPhone ve iPad cihazların listesini de yayınladı.

Bilindiği üzere Apple’ın cihazları, genellikle yılda bir çıktığı için AnTuTu ekibi bu testleri uzun süre aralıklarla paylaşıyor. Dolayısıyla son liste de, hem eski hem de iPhone 13 gibi yeni nesil modelleri kapsıyor.

AnTuTu, Aralık ayının en iyi performans gösteren Apple cihazlarını açıkladı

AnTuTu V9 sürümünde yapılan testler, 1-31 Aralık tarihinde hem iPad, hem de iPhone cihazlar üzerinde gerçekleştirildi. Test sonuçların bakıldığında iPad Pro 5 (12.9 inç) modeli, aldığı puan ile en iyi performans gösteren iOS cihazı oldu.

Listenin ilk üçü, Apple’ın iPad Pro  serisi tabletlerden oluşuyor. İlk sırada iPad Pro  5’i görürken bunu; iPad Pro 5 (11 inç) ve iPad Pro 3 (12.9 inç) modelleri takip ediyor. İlk beş ise, iPhone 13 Pro Max ve iPhone 13 Pro modelleriyle tamamlanıyor. Listenin devamı ise şöyle;

6- iPad Pro 4 (12.9 inç)
7- iPad Pro 4 (11 inç)
8- iPad mini 6
9- iPad Pro 3 (11 inç)
10- iPhone 13

İşte Aralık ayının en iyi performans gösteren iOS cihazları yukarıdaki gibi. AnTuTu bu sonuçların, ortalama puanlara göre hesaplandığını da ayrıca belirtti. Peki listede sizin cihazınız var mı? Yorumlarda paylaşın.

 

Cevap bırakın