İspanyol YouTuber’a 15 ay hapis cezası

0

Tanınış bisküvi Oreo’nun arasına diş macunu koyan bir Youtuber, 15 ay hapis ve 20 bin Euro para cezasına çarptırıldı. İşte bu kötü şakanın detayları…

Bundan 2 yıl önce bir bisküvi markası olan Oreo’nun arasına diş macunu sıkıp bir evsize veren Kanghua Ren adlı bir YouTuber, gösterdiği bu davranış sonrasında 15 ay hapis cezası ve bunun yanında 20 bin Euro para cezası aldı.

İspanya’nın Barselona şehrinde yaşayan Youtuber, 2017 yılında Oreo’nun içine diş macunu koydu. Bir evsize şaka yapmak ve böylelikle de dikkat çekmek istedi. Aynı zamanda evsize Oreo’yu verirken video çekerek yayınladı. Bunun üzerine hakkında soruşturma başlatılan Youtuber, evsiz bir insana yaptığı bu davranış ile İspanyol yasalarına göre 15 ay hapis ve 20 bin Euro para cezasına çarptırıldı.

Youtuber, çektiği video içerisinde biraz ileri gitmiş olabileceğini, ancak yaptığına bir de iyi yanından bakılmasını istedi. bisküvi verdiği kişinin belki de uzun süredir dişlerini fırçalamadığını ve arasında diş macunu yer akan Oreo ile evsiz adamın dişlerin temizlendiğini belirterek kendini savundu. İlginç bir savuna olduğununa şüphe yok.

Evsiz adam sokaklarda daha önce böyle muamele görmediğini söyledi

Diğer taraftan yaşadığı olay karşısında çok fazla rencide olan 52 yaşındaki evsiz adam, daha önce sokaklarda böyle bir durum ile karşı karşıya kalmadığını belirterek tepkisini dile getirdi.

Cevap bırakın