Samsung’dan iPhone XR’a büyük rakip geliyor!

0

Samsung’un Galaxy S10 serisini kullanıcılar ile buluşturmasına üç aydan daha kısa bir süre kaldı. Ekrana gömülü kamera, ekrandan parmak izi okuyucu gibi üst seviye özellikler ile donatılacak olan Galaxy S10 ile birlikte kullanıcılara sunulacak telefonlardan birisi de, Galaxy S10 Lite olacak.

Galaxy S10 Lite ile iPhone XR’a büyük rakip geliyor!

Adından da tahmin edebileceğiniz gibi serinin uygun fiyatlı modeli olan Galaxy S10 Lite, Apple’ın uygun fiyatlı iPhone XR modelini hedef alacak. Apple’ın iPhone XR ile kullanıcılara sunduğu renk çeşitliliğini göz ardı etmeyen Samsung, S10 Lite ile aynı şekilde birden fazla renk sunacak.

Paylaşılan raporlarda, Galaxy S10 ile altı renk seçeneği ( siyah, beyaz, mavi, yeşil, sarı ve kırmızı ) sunulacağı belirtilmişti. Ancak, beklenin aksine bu renklerin tamamını sadece Galaxy S10 Lite kullanıcılara sunacak.

Galaxy S10 ve Galaxy S10+’yı tercih edenlere siyah, beyaz, mavi ve yeşil olmak üzere dört renk seçeneği sunulacak. Galaxy S10 Ceramic modelinin ise siyah ve beyaz olmak üzere iki renk ile gelmesi bekleniyor.

Günümüzde standartlaşan kavisli ekranın aksine düz bir ekrana sahip olması beklenilen akıllı telefon, arka tarafında iki kameraya sahip olacak. Tabi, diğer modellere kıyasla daha düşük RAM ve pil ile gelecek.

Cevap bırakın