iPhone XI kamera koruyucuları ön siparişe sunuldu!

0

Son zamanlarda çıkan iddialara göre Eylül ayının ikinci veya üçüncü haftasında tanıtılacak olan yeni iPhone modelleri, pek çok kişi tarafından heyecanla beklenmekte. Yeni modeller hızla yaklaşırken yeni detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor. iPhone XI kamera koruyucuları ön siparişe sunuldu.

iPhone XI kamera koruyucuları ön siparişe sunuldu!

Yurt dışında ünlü bir aksesuar satıcısı olan Olixar, yaklaşan iPhone modellerine ait sertleştirilmiş cam malzemeden yapılmış kamera koruyucularını ön siparişe sundu. Bu adımın temelde yeni iPhone modellerinin kameralarına ait bir doğrulama olduğunu düşünebiliriz.

iPhone 11, iPhone 11 Max ve iPhone 11R modelleri için kamera koruyucularını satışa sunan firma, kısa sürede gündeme oturmayı başardı.

Ön siparişe sunulan kamera koruyucularına baktığımızda, daha önceki sızıntılarla uyumlu olduklarını görüyoruz. Daha önceki sızıntılar da iPhone 11 ve iPhone 11 Max modellerinin üçlü kamera kurulumu ile satışa sunulacağını belirtirken, iPhone 11R modelinin ise çift kamera kurulumu ile satışa sunulacağını işaret ediyordu.

iPhone XI için ortaya çıkan söylentiler yeni modelin 120 derecelik geniş açılı kameraya sahip olacağını gösteriyordu. Bununla birlikte çift kameraya geçiş yapan iPhone 11R modelinde ise geniş açılı bir kamera bulunmayacak.

Cevap bırakın