iPhone X ve AirPods’lu yeni Apple reklamı

0

Apple, özellikle “alışveriş dönemi” olarak bilinen yılın son dönemlerinde insanların yüreğine dokunan reklamlarla ün yapmış bir şirket. Bu yıl da gelenek bozulmadı ve şirket iPhone X ile AirPods‘un olduğu bir reklam filmi ile karşımızda.

İşte iPhone X ve AirPods‘lu yeni reklam

Aşağıdaki bağlantıdan görebileceğiniz gibi reklam filmi karlı bir havada iPhone X ve AirPods ile müzik dinleyip yürüyen bir kadın ile başlıyor.  Sam Smith’in Palace isimli şarkısını dinlemeye başlayan kadın, atmosferin de değişmesiyle birlikte dans etmeye başlıyor.

Kadın dans etmeye başladıktan sonra ‘yanlışlıkla’ bir adama çarpıyor, AirPods‘larından birini ona veriyor ve bu sefer de ikiliden çok güzel bir dans şovu izlemeye başlıyoruz. Videonun sonunda ise kulaklarında paylaşılmış birer AirPod ile öpüşen çiftin ardından “Bu tatilde biraz hareket edin” yazısı bizleri karşıyor.

Apple AirPods‘un özelliklerini hatırlayacak olursak tamamen kablosuz yapısı sayesinde kullanıcılara maksimum özgürlük sunan kulaklık, içerisinde Apple‘ın geliştimiş olduğu W1 çipi ile geliyor. Bu çip, hem iPhone bağlantısını çok daha kolay yapmak hem de AirPods ile iPhone entegrasyonunu verimli bir şekilde kullanmak için bir hayli önemli. Ayrıca AirPods ile beraber gelen kutu, aynı zamanda bir şarj istasyonu olarak da görev yapıyor.

Öte yandan iPhone X ise bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde ülkemizde de satışa sunuldu. Yepyeni tasarımı, Face ID güvenlik koruması ve teknik özellikleriyle telefon bir hayli dikkat çekici.

Cevap bırakın