iPhone X satışa sunuldu!

0

Apple’ın büyük bir merakla beklenen telefonu iPhone X modelinin resmi satışı nihayet başladı. Tahmin edildiği gibi yeni nesil iPhone çok büyük biri ilgi gördü.

Apple iPhone X satışa sunuldu!

Apple’ın onuncu yıla özel olarak ürettiği telefonu iPhone X, dünya genelinde çok sayıda ülkede satışa çıktı. Yeni iPhone’u satın alan teknoloji tutkunları ise sosyal medyadan mutluluklarını paylaşmaya başladılar.

iphone x

27 Ekim Cuma gününden ön siparişi başlayan yeni iPhone modeli şu anda Apple Store’dan satın almak mümkün. Stok durumu hakkında henüz bilgi olmamasına rağmen Apple hayranları mağazaların önünde uzun kuyruklar oluşturdular.

Gümüş ve Uzay Grisi renkleri, 64 ve 256 GB depolama kapasitesi seçenekleri ile satışa çıkacak olan  yeni iPhone’un ülkemizde 6099 TL fiyatla satışa çıkacağı açıklandı. Ön sipariş ve satışa çıkış tarihi ile ilgili ise henüz bilgi yok. Ülkemizde de ise yakında resmi satışların başlanması bekleniyor. Tasarımı ve teknik özellikleri ile en farklı iPhone modeli için ülkemizde de büyük bir talep olacağı tahmin ediliyor.

iPhone X modeli, çok yakında Media Markt mağazalarında satışa sunulacak! Aşağıdaki linkte tıklayarak takipte kalabilirsiniz!

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/shop/mediamarkt-yeni-apple-urunleri.html

Cevap bırakın