iPhone tanıtım etkinliği YouTube’a konuk olacak

0

Senelerdir iPhone adına düzenlediği etkinlikleri sadece kendi internet sitesi üzerinden paylaşan Apple’dan ilginç bir karar geldi. 10 Eylül 2019 tarihinde tanıtılması beklenen iPhone 11, şu anda bütün teknoloji takipçilerinin merakla beklediği en yeni ürünlerden birisi olarak dikkat çekiyor.

iPhone tanıtım etkinliği

iPhone tanıtım etkinliği YouTube’dan izlenebilecek

İlk kez böyle bir karar Apple, Türkiye saati ile 20.00‘da YouTube üzerinden canlı yayınını gerçekleştirecek. Teknoloji firması, böylece, sadece kendi kitlesini değil aynı zamanda başka kullanıcıları da kendisine çekmiş olacak.

İlgili etkinlikte yeni 3 modeli ile teknoloji dünyasına damga vurmak isteyen Apple’ın iPhone 11‘e ek olarak iPhone 11 R ile iPhone 11 Pro / iPhone 11 Max cihazlarını da tanıtması bekleniyor. Bu ürünler iPhone XS, iPhone XR ve iPhone XS Max cihazlarının halefleri olarak biliniyor.

Amiral gemileri dışında Watch ürünlerini de tanıtmayı planlayan firmanın etkinlik sayfasına özel olarak hazırladığı bölüme “buradan” ulaşabilirsiniz. iPhone tanıtım etkinliği için yayına giren canlı video gösterimine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Sizce Apple duyurulan ürünler dışında başka bir sürpriz tanıtım yapacak mı?

iPhone 11’in Türkiye fiyatı henüz belli değil. Bunun dışında Amerika Birleşik Devletleri tarafında beklenen fiyat etiketinin 1000 dolar ile 2000 dolar arasında olacağı tahmin ediliyor. Önümüzdeki günlerde kendisinin ülkemizde ne kadara satılacağını da öğreneceğiz. Daha fazla detay için bizi takip etmeye ve haberlerimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Cevap bırakın