iPhone SE’ye yeni depolama alternatifleri geldi

0

iphone-se

Apple, buraya tıklayarak detaylarına ulaşabileceğiniz kırmızı renkli yeni iPhone modelleri ile yeni iPad modellerinin yanı sıra geçtiğimiz yıllarda tanıttığı iPhone SE için yeni depolama alternatiflerini de duyurdu. iPhone SE, yeni depolama seçenekleri ile satışa sunuldu.

Daha önce 16 ve 64 GB olmak üzere iki farklı depolama alternatifi ile gelen 4 inç ekranlı iPhone SE için satışa sunulan yeni alternatifler arasında 2 versiyon daha var. Ancak bir de stratejik değişiklik söz konusu…

İki yeni depolama alanı alternatifi daha

iPhone SE’ye gelen yeni depolama alternatifleri 32 ve 128 GB oldu. Bu sayede cihaz için şimdiye kadar sunulan seçenek sayısı 16, 32, 64 ve 128 GB olmak üzere dörde yükselmiş oldu. Ancak Apple, 16 ve 64 GB seçeneklerinin satışını artık yapmayacağını duyurdu. Öte yandan akıllı telefonun herhangi bir donanımsal güncellemeye sahip olmadığını belirtelim.

iPhone SE’ye gelen yeni depolama seçenekleri ile birlikte Apple’ın akıllı telefon ürün hattındaki birçok model 16 ile 128 GB arası depolama alanı seçeneklerini ortak özellik olarak potansiyel kullanıcılarına sunmuş oluyor. Bununla birlikte cihazın teknik özelliklerinin değişmemiş olması sürpriz olarak yorumlandı.

Satışlar ne zaman başlıyor?

Yeni depolama alanı seçeneklerinin 24 Mart 2017 Cuma gününden itibaren satışlarına başlanacağı duyuruldu.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın