Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerİnovasyoniPhone SE ön siparişleri için ikinci dalga başlıyor

  iPhone SE ön siparişleri için ikinci dalga başlıyor

  iphone-se-renkler21 Mart 2016’da ABD’nin Kaliforniya eyaletinde düzenlenen etkinlik kapsamında tanıtılan Apple iPhone SE ve iPad Pro 9.7 inç, belirli pazarlarda ön siparişlere açılmıştı. Her iki model için de sipariş verilip ürünün gelmesi beklenebiliyordu. Bunun için 3-5 gün ile 4-6 haftaya kadar geniş bir aralığın söz konusu olduğu da belirtilenler arasında. Örneğin iPhone SE 16 GB modeli kısa süre içinde tüketicilerle buluşurken 64 GB modelde sürenin uzadığı kaydediliyor. Ve ön siparişler için beklenen ikinci dalga başladı. Aralarında Türkiye’nin de olduğu çok sayıda ülkede iPhone ön siparişleri alınmaya başlanıyor.

  Bildirilen ikinci dalga ülkeler şöyle; Arnavutluk, Andorra, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Bosna, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, Hindistan, İrlanda, Kuveyt, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Makedonya, Maldivler, Malta, Monako, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, BAE ve Türkiye.

  iPhone SE’e talep yüksek olacak mı?

  iPhone SE, 4 inç ekranı ve 4K video kayıt özelliğini de içeren gelişmiş teknoloji özellikleri ile dikkat çekiyor. iPhone 5/5S modellerindeki tasarım çizgilerini, dolayısıyla küçük ekran, hafif cihaz füzyonunu iOS 9.3 işletim sistemi eşliğinde sunuyor. Analistlere göre küresel pazarlarda ilgi görmesi bekleniyor. Cihazın Türkiye’de nasıl karşılanacağı merakla bekleniyor.

  ipad-pro-9

  Küçük dev iPad Pro 9.7

  iPad Pro 9.7 inç ise daha büyük ekranlı ilk Pro modelinin daha kompakt bir versiyonu. Donanım ve performans anlamında öne çıkıyor. Günümüzdeki en iddialı ve en yetenekli tabletlerden biri olduğu belirtiliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN