iPhone SE 2 bekleyenlere güzel haber!

0

Apple’ın klasik çizgilerine barındıran iPhone SE, piyasaya çıktığı dönemde büyük ilgi görmüştü. Apple kullanıcıları ise devam modeli konusunda oldukça heyecanlı! Bu heyecanı daha da yukarılara taşıyacak bir gelişme yaşandı! iPhone SE 2 modeline ait olduğu iddia edilen görseller sızdırıldı.

iPhone SE 2 modelinde iPhone X izleri!

Apple’ın merakla beklenen telefonlarından biri olan iPhone SE 2 modeli için yeni sızıntılar ortaya çıktı. iPhone X ile sıra dışı bir tasarım yapan Apple, bu modelde de benzer tasarım anlayışını sürdürecek gibi görünüyor.

Ortaya çıkan sızıntılar, SE 2 modelinin tıpkı iPhone X modelinde olduğu gibi çentikli tasarım ile tam ekran deneyimi sunacağını gösteriyor. Buna ek olarak tam ekran yapısı nedeniyle Touch ID için kullanılacak bir fiziksel home butonu da tasarımda yer almıyor. Bu da telefonun FaceID ile destekeleneceği iddialarını güçlendiriyor.

Bir diğer detay ise kulaklık girişi hakkında. Eğer bu sızıntılar doğrulanır ve bu model, sızdırılan tasarım ile gelirse, SE 2 modeli, tıpkı diğer iPhone modellerinde olduğu gibi kulaklık girişi olmadan üretilecek.

Cevap bırakın