iPhone satın almak için en iyi fırsat!

0

MediaMarkt yeni iPhone kampanyasını duyurdu. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin dahil edildiği kampanya kapsamında iOS ekosisteminden bir akıllı telefon satın almak isteyen kullanıcıları uygun fiyatlar bekliyor. Biz de bu videomuzda yeni iPhone kampanyası ile ilgili detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kampanyası başladı

MediaMarkt tarafından başlatılan kampanyada her iki model de uygun fiyatlarla satın alınabiliyor. iOS 13 güncellemesi alacak olan telefonlar sahip oldukları donanım ile hala iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Gücünü A10 işlemciden alan ve 2 GB RAM ile gelen iPhone 7’nin fiyatı 4.299 TL’den 4.099 TL’ye düşüyor. Akıllı telefonun kamera tarafında ise başarılı bir deneyim sunuyor.

Daha büyük ekranlı, çift kameralı ve daha büyük bataryalı iPhone 7 Plus’ı tercih etmek isteyenler için ise akıllı telefonu 5.499 TL yerine 5.299 TL’ye satın alabiliyor.

4.7 inçlik bir ekranla gelen iPhone 7’ye karşılık, iPhone 7 Plus 5.5 inçlik bir ekranla bizi karşılıyor.

12 Ağustos’a devam edecek olan kampanyayla Apple’ın sihirli dünyasına dahil olabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın