iPhone kullanıcıları için en iyi antivirüs!

0

Apple’ın iPhone ve iPad‘leri işletim sistemi yapısından dolayı kötü amaçlı yazılımlardan Windows bilgisayarlarda olduğu gibi etkilenmiyorlar. Ama bu durum cihazınızın tamamen güvenli olduğu anlamına da gelmiyor. Kötü niyetli web siteleri, insanın sinirini bozan reklamlar, web takipçileri ve daha birçok kötü amaçlı yazılıma maruz kalabilirsiniz. Ücretsiz bir yazılım olan Avira ise sizi korumayı vaat ediyor.

avira

Avira Mobile Security nasıl bir koruma sağlıyor?

Eh, doğal olarak sizi bu yazılımlara karşı koruyabilecek birçok antivirüs yazılımı bulunuyor. Bunlardan biri de Alman yazılım devinden geliyor. Mobile Security piyasadaki en sağlam yazılımlardan birini iPhone ve iPad sahiplerine sunuyor.

Öncelikli olarak kötü niyetli web sitelerini saptayarak bunları engelliyor. Bu da güvenliğinizin ilk adımını oluşturuyor. Güvenlik duvarıyla özellikle e-postalarınızdan gelebilecek kötü amaçlı erişim taleplerini saptayarak sizi anında bilgilendiriyor. Hack girişimlerinde hızlı bir şekilde bilgilendirilmek elbette Mobile Security yazılımını anında ön plana çıkartıyor.

Elbette tüm bu güven veren özelliklerine rağmen, Avira’nın ücretsiz bir yazılım olduğunu hatırlatalım.

Cevap bırakın