iPhone 7’nin tanıtım tarihi belli oldu

0

Apple Unveils

Apple’ın sonraki -küresel mobil cihaz ekosisteminde etkisi yoğun- akıllı telefon serisi iPhone 7 için beklenen tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı. Teknoloji şirketinin yılın en önemli tanıtımı için belirlediği tarih 7 Eylül 2016 olarak açıklandı. Resmi duyuru, basın mensuplarına ulaştırılan etkinlik davetiyeleri ile sağlanmış oldu.

Apple’ın iPhone 7 tanıtımını 7 Eylül’de yapacak olması da hoş bir detay. Ayrıca etkinliğin 9 Eylül ya da 16 Eylül gibi tarihlerde yapılması bekleniyordu. Bu noktada da bir süprizin geldiğini belirtmek mümkün. Peki iPhone 7 Türkiye saati ile kaçta tanıtılacak? Tanıtım, 7 Eylül Çarşamba günü, saat 20:00’da başlayacak ve büyük olasılıkla 21’e doğru da iPhone 7 ilk kez resmi olarak şirketin CEO’su Tim Cook’un elinde görülecek.

apple

Öte yandan başka detaylar da söz konusu olacak. iOS 10’un final versiyonu hakkında son bilgiler gelecek, iPhone 7 fiyatı, iPhone 7 satışlarının başlayacağı tarih, satışa sunulacağı ilk ülkeler belirtilecek. Ek olarak Apple nezdinde iPad ve Apple Watch’a dair güncellemeler de beklentiler arasında. MacBook Pro’nun da yenileceği söylense de iPhone tanıtım gününde gerçekleştirilecek bir duyurunun küçük bir olasılık olduğunu belirtelim. Önceki yıllardaki takvim gözönüne alındığında muhtemelen Ekim ayında başka bir Apple lansmanı daha olacak.

iPhone 7 ve diğer Apple yeniliklerine dair gelişmeleri anbean paylaşacağız. Takipte kalınız…

Cevap bırakın