iPhone 7 yeni kırmızı rengiyle tanıtıldı

0

Ekran_Resmi_2017-03-22_08_54_00Önde gelen tüketici elektroniği şirketlerinden Apple, yeni iPhone rengini lanse etti. Resmi web sitesinde ilk olarak ‘size güzel bir sürpriz hazırlıyoruz’ ibaresine yer veren popüler marka, ilerleyen saatlerde yeni kırmızı renkli iPhone’larını görücüye çıkardı. Apple’ın geleneksel hal alan Product (RED) kampanyaları dahilinde gelen kırmızı renge sahip iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ilgi çekti.

Ürünleri Product (RED) kategorisi altında listelediği görülen Apple, söz konusu modellerin satışlarından elde edilecek gelirin bir kısmını AIDS ile mücadele programlarına destek veren The Global Fund’a bağışlayacak.

Öte yandan kırmızı renkli yeni iPhone 7’ler, ‘özel olarak üretildikleri için’ diğer renklere göre farklı fiyatlandırmalarla sunuluyorlar. Kırmızı iPhone 7 modelinin fiyatları 4.299 TL’den, iPhone 7 Plus’ın fiyatıysa 4.949 TL’den başlıyor.

Ekran Resmi 2017-03-22 08.54.11

Modellerin teknik özellikleri ise önceki aylarda tanıtımı gerçekleştirilen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile aynı. Yalnızca görsel anlamda bir değişiklik söz konusu durumda. Peki satışlar ne zaman başlıyor?

Apple, kendi web sitesi üzerinden siparişleri 24 Mart 2017 tarihinden itibaren almaya başlayacağını açıkladı, teslimatların ne zaman başlayacağı bilgisi ise paylaşılmadı.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın