iPhone 7 Media Markt mağazalarında yoğun ilgi görüyor

0

1477294621_iphone_7

Apple’ın yeni akıllı telefon modelleri iPhone 7 ve iPhone 7 Plus, Media Markt mağazalarında satışa çıktığı ilk geceden bu yana yoğun ilgi görüyor. İşte detaylar…

Teknolojideki tüm yenilikleri tüketicilerle anında buluşturan Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi Media Markt, 14 Ekim gecesi itibarıyla satışa sunduğu iPhone 7 ile mağazalarında büyük hareketlilik yaşadı. iPhone 7’nin ardından iPhone 7 Plus da Media Markt mağazalarında yerini aldı

Apple’ın Türkiye’de sabırsızlıkla beklenen yeni akıllı telefonu iPhone 7 ve 7 Plus Media Markt mağazalarında satışa sunuldu.

14 Ekim gecesi saat 00.01 itibarıyla Media Markt mağazalarında başlayan ve gece geç saatlere kadar devam eden satışa yoğun ilgi gösteren tüketiciler, yeni iPhone 7’nin ilk kullanıcıları olmak için birbiriyle yarıştı.

Media+Markt+Logo

Tüketicilerle ilk buluşan iPhone 7’nin ardından iPhone 7 Plus da Media Markt mağazalarında yerini aldı.

JetBlack ve Black olmak üzere iki ayrı siyah renk seçeneğiyle gelen iPhone 7 ve 7 Plus’ın, ayrıca gri, gold ve gold pembe olmak üzere daha göz alıcı alternatifleri de mevcut.

iPhone7 ve 7 Plus modelleri Media Markt mağazalarında ilgi odağı olmaya devam ediyor. 3249 TL ile 4199 TL arasındaki fiyatlarla satışa sunulan; 32 GB, 128 GB ve 256 GB seçenekleriyle raflarda yerini alan cihazlar, suya ve toza dayanıklılıklarıyla da dikkat çekiyor.

Cevap bırakın