Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerSosyal MedyaiPhone 7’ye kulaklık girişi açtılar!

  iPhone 7’ye kulaklık girişi açtılar!

  drill-lifestyle-730x400

  Apple, yeni iPhone 7 modellerini geçtiğimiz günlerde ABD’de lanse etti ve kısa süre önce de pilot ülkelerde cihazların satışlarına başlandı. Merakla beklenen akıllı telefonlarda yeni renk seçenekleri, tasarımdaki dokunuşlar ve teknoloji geliştirmeleri öne çıkarken ilginç bir detay da göze çarpıyordu. Yeni iPhone’larda 3.5mm kulaklık girişi yoktu, dolayısıyla piyasadaki yüz binlerce 3.5mm kulaklık girişinin Apple’ın cihazlarına takılabilmesi için ek bir aparata ihtiyaç duyulacaktı. (Diazepam)

  Bu ‘beklenen’ durum, geçtiğimiz aylarda sıklıkla gündeme gelen ve bizlerin de zaman zaman haberlerimizle aktardığımız ‘iPhone 7’de kulaklık girişi olmayabilir’ spekülasyonlarını doğrularken sosyal medyada çeşitli ve yaratıcı esprileri de beraberinde getirdi…

  TechRax adlı YouTube kanalından yayınlanan videoda, Apple iPhone 7’de olmayan kulaklık girişi konu edildi ve bunun için geliştirilen ve tamamen espri maiyetindeki yöntem paylaşıldı.

  Yöntem, tam anlamıyla bir şaka konusu; cihaza matkapla 3.5mm’ye yakın ölçülerde delik açılması ve buraya kulaklık takılmasına dayanıyor. Ardından eğlence devam ediyor.

  Söz konusu YouTube kanalı, haberin devamında izleyebileceğiniz bu videoyla tüm dünyada ilgi uyandırmayı başardı.

  [vsw id=”5tqH-Un9SFU” source=”youtube” width=”425″ height=”344″ autoplay=”no”]

  YouTuber’ların iPhone 7 odaklı videoları, son günlerde hızla artarken bizler de dikkat çekenleri ele almaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN