Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiiPhone 6s heyecanı Çin’de başlıyor!

  iPhone 6s heyecanı Çin’de başlıyor!

  apple-inc-rumors-ios-9-to-support-iphone-6s-with-quadrupled-ram-power

  Dünyanın en önemli teknoloji şirketlerinden Apple için oldukça hareketli bir döneme giriliyor. Şirketin Eylül ayında kendi evi ABD-Kaliforniya’da tanıtacağı iPhone 6s ve iPhone 6s Plus (bu modelin adı daha farklı olabilir) için üretim aşamasına geçileceği kaydedildi.

  Üretim için geçtiğimiz yıllara göre daha erken harekete geçeceği belirtilen Apple’ın amacı, daha fazla akıllı telefon tedariği ve birçok ülkede daha hızlı şekilde tüketici elektroniği raflarında yer almak. Apple için iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinin satış grafiğinin oldukça iyi olduğu bir yıl söz konusu, sonraki adımların da mümkün olan en hızlı şekilde atılmak istendiği ortaya konuluyor.

  iphone-6-plus-reachability

  ABD’deki saygın medya orgalarından Bloomberg’te yer alan habere göre iPhone 6s modelleri için üretim, Temmuz ayı itibariyle başlayacak. Modelin Çin’de gerçekleştirilecek üretim safhalarında, daha lansmanı gerçekleştirilmeden çok sayıda ayrıntısının ortaya çıkma olasılığı da bir hayli yüksek. Önceki yıllarda bu konuya ilişkin örneklerle karşılaşılmıştı.

  Olası özellikler 

  Öte yandan iPhone 6s modelinin olası özellikleri de yavaş yavaş gündeme geliyor. Force Touch adlı yeni bir özelliğin gelecek dönem iPhone modellerinde kullanıma sunulacağı iddia ediliyor. Bu özellik, dokunmatik ekrana uygulanan basıncın hissedilmesi ve bu yönde çeşitli hareketlerin gerçekleşmesi temeline dayanıyor. Ayrıca ön kamerada flaş mekanizması, 13 megapiksel seviyesine yükseltilen kamera, 2 GB RAM, yeni işlemci ve yine ekran camının daha gelişmiş ve dayanıklı bir yapıda sunulması da diğer teknoloji çevreleri arasındaki konuşulanlar arasında.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN